Český učitel ve světě médií
Vážená paní učitelko, pane učiteli,

v posledních letech se stále častěji a intenzívněji hovoří o mediální gramotnosti žáků i učitelů. Ačkoli předpokládáme, že mediální gramotnost žáků i učitelů se zlepšuje, neexistuje dostatek relevantních údajů o aktuálním stavu.
Rádi bychom Vás tedy požádali o PRAVDIVÉ a ÚPLNÉ vyplnění ANONYMNÍHO dotazníku, jehož výsledky – jak doufáme – přispějí k odhalení aktuálního stavu a další podpoře pedagogů v oblasti mediální gramotnosti. Prostřednictvím dotazníku se také seznámíte s celou řadou zajímavých informací, které můžete využít ve své vlastní výuce.
Vzhledem k důležitosti daného výzkumu nabídla společnost O2 náhodně vylosovaným respondentům možnost získat hodnotné věcné dary. Pokud se chcete zapojit do slosování, na konci dotazníku prosím vyplňte jakýkoli kontaktní e-mail (MŮŽE BÝT ANONYMNÍ), na který vás budeme po slosování kontaktovat.

Moc děkujeme za Váš čas.

Za výzkumný tým
doc. Kamil Kopecký, dr. René Szotkowski
Univerzita Palackého v Olomouci

Výzkum realizuje tým projektu E-Bezpečí Univerzity Palackého v Olomouci s podporou společnosti O2 Czech Republic. Veškeré údaje o respondentech (demografická data) budou využita pouze a výhradně ke statistickému zpracování, nikoli ke komerčnímu či nekomerčnímu využití. Data jsou anonymizována a nejsou a nebudou předávána třetím stranám.
Vyberte pohlaví *
Vyberte nejvyšší stupeň Vámi dosaženého vzdělání. *
Napište svůj rok narození *
Vyberte svoji pedagogickou způsobilost. *
Vyberte, z jakého jste regionu. *
Zvolte typ školy, na které učíte. *
Vyberte všechny předměty, které momentálně vyučujete (můžete vybrat z více možností).
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy