Z2604 Taniec Irlandzki P0 pn 19:00

TERMIN: poniedziałek 19:00
INSTRUKTOR: Alicja Krajewska
POZIOM: P0 (od podstaw)
RODZAJ: taniec solo
LOKALIZACJA: Szkoła Tańca No Limits, ul. Kazimierza Wielkiego 27 (II piętro)
PLANOWANY START: 24 czerwca (jeśli start kursu zostanie przesunięty dostaniesz od nas taką informację)
CENA:
- karta sportowa (wymagana kaucja zwrotna 30zł)
- karnet 85 zł / 4 zajęcia
- karnet 160 zł / 8 zajęć
Opis zajęć
Taniec irlandzki jest pełną gracji i wdzięku formą ruchu. Zachwyca lekkością oraz dynamiką, niezależnie czy jest tańczony solowo, w parach, czy też w grupie.

Na zajęciach skupimy się na oryginalnych choreografiach bazujących na tradycyjnych tańcach ceili. Przyjdź i poznaj podstawowe kroki reela i jiga, popraw z nami kondycję oraz pracę stóp, a przede wszystkim baw się dobrze, bo właśnie to oznacza słowo ceili!

Uwaga! Po zajęciach z tańca irlandzkiego wyjdziesz z pięknie wymodelowanymi łydkami! ;)

O instruktorze
Nigdy nie myślałam, że jestem w stanie zainteresować się tańcem. Całe życie uprawiała sporty solowe m.in: gimnastykę, jeździectwo, tricking i paralotniarstwo. Zawsze kochałam też muzykę, próbując swoich sił na różnych instrumentach. 14 lat temu na Slot Art Festival przypadkiem trafiłam na taniec irlandzki i jego szaloną energię, dynamikę, niezależność i muzykalność pokochałam od pierwszych kroków. Szybko stałam się częścią celtyckiego światka: dołączyłam do nieistniejącej już szkoły Ua Niall w Warszawie (potem przeniosłam się do gdańskiej ISTY, co dało mi kolejne ważne doświadczenia) i założyłam własną grupę taneczną Donegal w Bydgoszczy. Po roku tańca zaczęłam startować w Międzynarodowych Zawodach Tańca Irlandzkiego FEIS zdobywając liczne nagrody. Kilka lat później dostałam propozycję zatańczenia w niemieckim show tanecznym 'Flames of the dance', wspólnie kilkukrotnie zrobiliśmy trasę po Holandii. W dużym skrócie - masa pięknych wspomnień i wartościowych doświadczeń, którymi z ogromną przyjemnością się z Wami podzielę :)

Obecnie uczę tańca irlandzkiego i stretchu, ale możecie też mnie spotkać w roli kursanta na rock and rollu, pole dance, bachacie, tango i salsie LA. Uważam, że każdy taniec rozwija i poszerza horyzonty, w każdym można znaleźć piękno i wyciągnąć coś dla siebie.


Osiągnięcia na scenie tanecznej:

2019: I miejsce w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego i Współczesnego SKIBA DANCE 2019 r. we Wrocławiu, kategoria grupowa

2006 - 2011: Międzynarodowe Zawody Tańca Irlandzkiego FEIS w: Mediolanie, Pradze, Budapeszcie, Wiedniu, Warszawie i Krakowie:
- 10 złotych medali
- 7 srebrnych medali
- 3 brązowe medale

2009: 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie Młode Talenty, kategorii tanecznej, kategoria grupowa

Zobacz film
Zapisz się
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru.
Your answer
E-mail *
Potrzebujemy od Ciebie numer telefonu i mail, aby informować Cię o ważnych kwestiach, np. ewentualnym przesunięciu startu, chorobie instruktora itp.
Your answer
W jakim języku mamy się z Tobą kontaktować? *
Płeć *
Jaki sposób płatności Cię interesuje? *
(W przypadku kart sportowych wymagana kaucja zwrotna)
Czy posiadasz kod promocyjny?
Jeśli tak, wpisz go poniżej. Kod promocyjny obowiązuje przy zakupie karnetu. Przed pierwszymi zajęciami, okaż go recepcji.
Your answer
Czy byłeś kiedyś na zajęciach w No Limits? *
Czy jesteś pełnoletni? *
Gdzie dowiedziałeś się o kursie? *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service