„Јавен повик за суспензија на ДУП-от за локацијата спроти Холидеј Ин„
Доколку сакате да се приклучите кон јавниот повик до Зоран Заев, Претседател на Владата на РСМ за суспендирање на Деталниот урбанистички план Ц 08 од 2012 година (паркингот спроти хотел „Холидеј Ин“) пополнете го следниот образец и ќе бидете додадени на листата потписници на повикот.

https://samoprasaj.mk/naacik/1974-2021-04-14-08-24-05
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Име и презиме / назив на организацијата *
Професија *
Држава *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy