Seminārs Latgales UZŅĒMĒJIEM “Nodokļu piemērošana mazajiem uzņēmējiem” (19.04.2021.)
Seminārs ar mērķi iepazīstināt uzņēmējus ar nodokļa maksātāja tiesībām un pienākumiem, ar dažādu nodokļu aprēķināšanas niansēm, lai katrs varētu izvēlēties savai darbībai piemērotāko nodokļu maksāšanas veidu.

UZMANĪBU! PIESAKOTIES SEMINĀRAM, JŪS PIEKRĪTAT SAVU BILŽU UN VĀRDU PUBLICĒŠANAI PROJEKTA ATSKAIŠU VAJADZĪBĀM PROJEKTA IEVIESĒJA MĀJAS LAPĀ UN SOCIĀLAJOS TĪKLOS!
Ja piesakies semināram, LŪDZU TIEŠĀM IEPLĀNO šo datumu semināram. Ja semināra dienā nepieslēgsies un par to nepaziņosi uz latgales.uznemejs@gmail.com, TEV TIKS IEROBEŽOTAS IESPĒJAS "aizņemt vietu" nākošajos semināros! Paldies par sapratni!

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. Gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”. Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007, aktivitāte "Semināru cikls III"
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vārds *
Uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums *
Tālruņa numurs *
Pārstāvētā partnerība *
Kādu jautājumu vēlies uzdot pasniedzējai jau šodien?
Es piekrītu manu datu apstrādei, kas tiks izmantoti pasākuma organizatoriskām vajadzībām. PASĀKUMA LAIKĀ IESPĒJAMA FOTOGRAFĒŠANA, AUDIO UN VIDEO IERAKSTU VEIKŠANA ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs un drukātajos materiālos *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy