Anketa - Program rozvoje obce Čkyně
Toto je dotazník pro veřejnost obce Čkyně a jejích osad, sestavený za účelem přípravy Programu rozvoje obce na roky 2020–2027. Dotazníkem chceme zjistit konkrétní potřeby obyvatel Čkyně a vytvořit zásobník nejdůležitějších, nejžádanějších, nejpotřebnějších, nebo nejzajímavějších podnětů a projektů.
V dalším kroku vám tyto podněty předložíme k posouzení, abychom společně vybrali ty nejdůležitější. A v návaznosti na finanční možnosti obce a možnosti dotačních programů se je pokusili v příštích letech zrealizovat.
ANKETU JE TŘEBA VYPLNIT DO 20.10. 2019
Věk respondenta *
Required
Ve které části bydlíte? *
Required
Školství
Cítíte potřebu více podporovat vzdělávání (mateřskou školku, základní školu, vzdělávací kurzy, atd...?). Co navrhujete, nebo co vám schází?
Your answer
Kultura
Cítíte potřebu podpory a rozvoje v oblasti kultury a kulturního vyžití? Pokud ano, co konkrétně navrhujete? Co vám schází?
Your answer
Bezpečnost
Cítíte se ve svém bydlišti bezpečně? Pokud vám něco schází, co to je?
Your answer
Podnikání
Pokud podnikáte, nebo chcete podnikat ve Čkyni, je něco co vám překáží nebo co by vám pomohlo?
Your answer
Služby
Schází vám ve Čkyni nějaké služby? Pokud ano, jaké?
Your answer
Sport a volný čas
Cítite potřebu podporovat sport a volnočasové aktivity ve Čkyni a okolních osadách? Pokud ano, napiště své podněty.
Your answer
Infrastruktura
Je něco co vám ve Čkyni a okolních osadách schází v oblasti vybavenosti a infrastruktury? (chodníky, přechody pro chodce, semafory, bankomat, veřejné osvětlení, lepší komunikace, pitná voda, kanalizace, koupaliště, lavičky, ....). Napište co a proč vám schází, co a kde doporučujete? ....
Your answer
Jiné, další potřeby a podněty
Máte jiné další potřeby, nápady, podněty ke zlepšení života ve Čkyni a okolí? Pokud ano, napište nám svá doporučení, nápady, postřehy. V případě potřeby konzultace se obratťe emailem, nebo telefonicky na pana Jiřího Mánka, E-Mail: jirka.home@email.cz, nebo Telefon: 731 530 475.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.