Přihláška do ZÚ 2018/2019 - "gross"
Zde můžete přihlásit Vaše dítě do našich zájmových útvarů pro školní rok 2018/2019! Čtěte prosím otázky pozorně! Platné jsou pouze řádně a požadovaně vyplněné přihlášky. Po odeslání formuláře bude přihláška v příslušném termínu zpracována a budete dále kontaktováni.

Prvním formulářovým polem je e-mailová adresa, kam si přejete zaslat potvrzení o vyplnění přihlášky. Obdržený e-mail není automaticky přijetím k zájmovému vzdělávání, ale pouze potvrzením zaevidování přihlášky.

O přijetí k zájmovému vzdělávání rozhoduje pověřená osoba (vedoucí příslušného oddělení). K posouzení má dle vnitřních předpisů Sportcentra - DDM Prostějov 14 dní.

Sportcentrum - DDM Prostějov coby "správce osobních údajů" přijímá a zpracovává data v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.04.2018, o ochraně osobních údajů (dále jen "GDPR").
Tato sekce je na základě právního důvodu zpracování "oprávněného zájmu", a to na základě § 28 zákona č. 561/2004 Sb., zákon o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon).
Vyplnění políček v této sekci je povinné. E-mailová adresa slouží v této sekci k zaslání potvrzení zaevidování přihlášky.

Email address *
Název zájmového útvaru *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service