Programuj! Ucz logicznego myślenia, rozwiązywania problemów, pracy w zespole
Formularz zgłoszeniowy na konferencję połączoną z warsztatami "Programuj! Ucz logicznego myślenia, rozwiązywania problemów, pracy w zespole".
Prosimy o uważne wypełnienie poszczególnych pól formularza.

UWAGA! Maksymalna ilości uczestników w przypadku szkół podstawowych to 3 osoby (1 os. z kadry zarządzającej, 1 nauczyciel z I etapu edukacyjnego, 1 nauczyciel przedmiotów nieinformatycznych z II etapu edukacyjnego).
Maksymalna ilości uczestników w przypadku przedszkoli to 2 osoby (1 os. z kadry zarządzającej, 1 nauczyciel).

Dodatkowych informacji udzielają: Anna Szeląg (55-237-62-73; anna.szelag[at]wmbp.edu.pl), Mateusz Paradowski (55-237-62-73; mateusz.paradowski[at]wmbp.edu.pl).

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na konferencję połączoną z warsztatami. Osoby zakwalifikowane otrzymają mailem oddzielne potwierdzenie udziału.

Nazwisko i imię
Your answer
Pełna nazwa placówki
Your answer
Osobisty adres e-mail nauczyciela
Prosimy nie podawać adresu mailowego szkoły/przedszkola
Your answer
Jestem:
Required
Ochrona danych osobowych
Niniejszym w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poźn. zm.) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną w Elblągu przy ul. Świętego Ducha 25 moich danych osobowych w celach edukacyjno-szkoleniowych i informacyjnych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Ponadto oświadczam, że znane jest mi prawo wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania. WMBP w Elblągu zastrzega sobie prawo do wyłącznego dysponowania materiałami wypracowanymi w trakcie trwania konferencji i warsztatów.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of WMBP. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms