Kultūros išteklių ir sukuriamos vertės duomenų pateikimo forma
Lietuvos Respublikos kultūros ministerija maloniai informuoja, kad šiuo metu kultūros politika ir strateginis kultūros vaidmuo integruojamas į rengiamus nacionalinius strateginius dokumentus. Taip pat rengiamas Lietuvos Respublikos bendrasis planas 2030, kurio tikslas – išanalizuoti, įvertinti, aptarti su suinteresuotomis grupėmis ir pasiūlyti integralią šalies teritorijos erdvinio, aplinkosauginio, socialinio, ekonominio, taip pat ir kultūrinio vystymo viziją, suformuoti naudojimo ir apsaugos prioritetus bei kryptis.
Siekiant atskleisti kultūros išteklių kuriamą vertę savivaldybės lygiu, Bendrojo plano kultūros dalies analizės rengėjams būtina pateikti kuo detalesnius ir įvairiapusius duomenis apie kultūros įstaigų vykdomas veiklas, teikiamas paslaugas, aptarnaujamų lankytojų, įtrauktų dalyvių skaičių ir pan.

Todėl maloniai prašome atsakyti į apklausos klausimus ir pateikti duomenis apie Jūsų organizacijos vykdomas kultūros veiklas, teikiamas kultūros paslaugas ir tam turimus išteklius.

Prieš pildant apklausą perskaitykite instrukciją ir surinkite reikalingus duomenis.
Atkreipiame dėmesį, kad apklausos formoje užpildyti dalį duomenų, išsaugoti ir tęsti pildymo procesą vėliau nėra galimybės.

Duomenis apklausoje pateikite pagal savo organizacijos tipą: • Teritoriniu ir (arba) infrastruktūros atžvilgiu savarankiškai kultūros veiklą vykdančių filialų ir padalinių neturinčios organizacijos pateikia bendrus organizacijos duomenis;
• Jei įstaiga kultūros veiklas vykdo keliuose (daugiau nei viename) teritoriniu ir (arba) infrastruktūros atžvilgiu savarankiškuose filialuose ar padaliniuose, kiekvieno jų duomenys pateikiami atskirai, užpildant atskirą anketą (pvz. bibliotekų skyrių, muziejų padalinių, kultūros centrų filialų ir pan.).

Jeigu negalite pateikti prašomos informacijos, žymėkite „0“.

Duomenų pateikimas apklausos formoje užtrunka apie 30 min.
Prašytume apklausą užpildyti iki š. m. gruodžio 20 d.

Kilus klausimams dėl apklausos pildymo, kviečiame konsultuotis:
Evelina Šuscickytė, tel. 8 608 45 459, el.p. evelina.suscickyte@lrkm.lt
Dovilė Maliauskienė, tel. 8 608 47 694, el.p. dovile.maliauskiene@lrkm.lt

Vertiname Jūsų bendradarbiavimą ir dėkojame už pateiktus duomenis!

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service