Mariapoli 1 w Trzciance 

1) Zgłoszenie na Mariapoli dotyczy jednej osoby. Jeśli chcesz zgłosić kilka osób, dla każdej osoby wypełnij odrębny formularz.

2) Uzupełniając formularz zwróć uwagę, aby poprawnie wpisać wszystkie informacje, szczególnie adres email i telefon. W przeciwnym razie nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

3) Jeżeli zgłaszasz inne osoby pamiętaj, że informacje będą wysyłane tylko na maila, którego wpiszesz w formularzu.

4) W polu „Uwagi” możesz poinformować nas o swoich potrzebach związanych z zakwaterowaniem (np. ze względu na stan zdrowia lub potrzebę zakwaterowania z konkretną osobą), przyjazdem (np. w czwartek po 22.00), posiłkami (np. cała porcja za dopłatą dla dziecka w wieku 3-10 lat).

5) Wysłanie formularza nie oznacza, że zostałeś/-aś zapisany/-a na Mariapoli, ponieważ zapisy odbywają się według kolejności zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz mailem informację, czy zostałeś/-aś zapisany/-a na listę uczestników, czy jesteś na liście rezerwowej. 

6) Ostateczne potwierdzenie zapisu otrzymasz po wpłaceniu zaliczki. Jeśli nie dokonasz terminowo wpłaty zaliczki, z listy uczestników możesz zostać przeniesiony/-a na listę rezerwową.

7) Jeśli sprawy finansowe byłyby przeszkodą w uczestnictwie w Mariapoli, oraz w przypadku pytań, bardzo prosimy o kontakt z organizatorami na adres: mariapoli1trzcianka2024@gmail.com

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Nazwisko
*
Imię *
Który raz będziesz na Mariapoli
*
Płeć *
Wiek ukończony
*
Miejscowość
*
Nr telefonu
*
Nocleg w Centrum Mariapoli (w przypadku dziecka w wieku 0-3 lata samodzielne łóżko):
*
Czy potrzebujesz tłumaczenia? *
Posiłki w czwartek 27.06.2024
Posiłki w piątek 28.06.2024
Posiłki w sobotę 29.06.2024
Posiłki w niedzielę 30.06.2024
Uwagi
Jestem pełnoletni/a; Zapisuję osobę pełnoletnią.
Clear selection
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy