Maya Vakfı Uzaktan Psikolojik Danışmanlık Formu/ مؤسسة مايا نموذج الدعم النفسي عن بعد
Maya Vakfı olarak koronavirüs (COVID-19) pandemisi sebebiyle yaşadığımız bu süreçte ihtiyaç duyan çocuklar ve yetişkinler için ücretsiz Uzaktan Psikolojik Danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Danışmanlık hizmeti kapsamında sizinle iletişime geçebilmemiz için bu formu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra ekibimiz 2 iş günü içinde sizinle telefon üzerinden iletişime geçecektir.


Maya Vakfı Hakkında:

Maya Vakfı, 2015 yılından bu yana Ruh Sağlığı ve Pskisosyal Destek Hizmetleri kapsamında afet- acil durum, göç, kayıp, şiddet, göç aile kaybı ve akran zorbalığı gibi nedenlerle travmaya maruz kalmış 5-18 yaş aralığındaki çocuklara ve ailelerine rehabilitasyon desteği veriyor.


مؤسسة مايا
نموذج الدعم النفسي عن بعد
كمؤسسة مايا ، نقدم خدمة الاستشارة النفسية عن بعد مجاناً للأطفال والبالغين الذين يحتاجون إلى هذا الدعم بسبب جائحة فيروس كورونا (COVID-19).
لنتمكن من الاتصال بك في نطاق الخدمة الاستشارية ، يجب عليك ملء هذا النموذج. بعد ملء النموذج ، سيتصل فريقنا بك عبر الهاتف في غضون يومين..

حول مؤسسة مايا
منذ عام 2015 ، تقدم مؤسسة مايا دعم إعادة التأهيل للأطفال وأسرهم الذين تتراوح أعمارهم بين 5 و 18 عاماً الذين تعرضوا للصدمات نتيجة لأسباب مختلفة مثل حالات الكوارث والطوارئ ، الهجرة ، الفقدان ، العنف ، فقدان الأسرة ، والتنمر من قبل الأقران في نطاق خدمات الصحة النفسية والدعم النفسي الاجتماعي.
Hangi dilde hizmet almak istersiniz ? ماهي اللغة التي تفضل تلقي الدعم من خلالها؟ *
Balat Çocuk ve Gençlik Merkezi’ne kayıtlı mısınız? Daha önce merkezden hizmet aldınız mı ? هل أنت مسجل في مركز بلط للأطفال والشباب؟ هل استفدت من خدمات المركز من قبل؟
Clear selection
Adınız Soyadınız / الاسم واللقب *
Telefonunuz / رقم الهاتف *
Yaşınız / العمر *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy