درخواست داده‌های آماری - قیمت تست کرونا
«پایگاه داده باز ایران» ابتکار مشترک کنشگران و پژوهشگرانی است که آمارهای رسمی منتشر شده از سوی نهادهای دولتی ایران را به طور سازمان‌یافته جمع‌آوری، پردازش و تمیز می‌کند و این مجموعه داده‌ها را با هدف اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی در یک جایگاه مطمئن و قابل دسترس در اختیار عموم قرار می‌دهد.

ما حالا در اقدامی جدید در پی آن هستیم که در کنار آمارهای دولتی، داده‌ها و اطلاعات غیررسمی از مسائل زندگی روزمره که عمدتا مردم، و نه نهادهای دولتی، با آن سروکار دارند را نیز جمع‌آوری و پس از تجزیه و تحلیل آنها را منتشر کنیم. پژوهشگران، دانشجویان، روزنامه‌نگاران و کنشگران مدنی می‌توانند از این داده‌های اقتصادی و اجتماعی در راستای شفافیت بیشتر در وضعیت جامعه گام تازه‌ای بردارند.

اگر بتوانید تصویری از فاکتور یا سندی که اطلاعات بیشتری درباره تست کرونا داشته باشد برای ما بفرستید، کمک بزرگی به جمع‌آوری داده خواهید کرد. این تصاویر را می‌توانید به آدرس contact@iranopendata.org بفرستید.

حریم خصوصی: نظرخواهی پیش روی شما از طریق سرویس گوگل فرم تهیه شده است و هویت شما برای ما ناشناس باقی خواهد ماند. ولی لازم به یادآوری است که اطلاعاتی مانند نسخه‌ی مرورگر٬ سیستم عامل و شاید ایمیل شما اگر در کروم یا ایمیل جی‌میل خود لاگین باشید در دسترس و دید سِرورهای گوگل خواهد بود.

نوع تست
Clear selection
قیمت تست
مکان انجام تست (شهر و استان)
تاریخ انجام تست
توضیحات
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Small Media. Report Abuse