Gaziantep Gezegenevi ve Bilim Merkezi, Ücretsiz Yaz Bilim Atölyeleri Başvuru Formu 6. ve 7. Haftalar
Bu yaz tatilinde de 5-14 yaş grubu çocuk ve gençlerimizi zamanlarını dolu dolu geçirebilecekleri keyifli yaz atölyelerimiz bekliyor. Çocuklarımız bir yandan eğlenirken bir yandan bilim ve teknolojiyle tanışacaklar.

Bilim ve teknolojinin sandıkları kadar zor ve anlaşılmaz olmadığını, kolay ve eğlenceli yöntemlerle öğrenilebileceğini kavrayacaklar. Kendisine daha fazla güvenen, takım çalışması ve işbirliği yapabilen, bilgi ve donanımları paylaşabilen, etkileşimli öğrenebilen, analitik düşünebilen ve sorgulayan bireyler olma yolunda bir adım atmış olacaklar.

Çocuklarımızın gelecekle ilgili hayallerinde bilim ve teknoloji de yer alacak. Bu amaçla hazırladığımız, çılgın ve eğlenceli yaz atölyelerimiz 10 Temmuz 2017'de başlayıp; 25 Ağustos 2017'de bitecek. Tüm çocuklarımızı bekliyoruz.

Adınız
Your answer
Soyadınız
Your answer
Telefon Numaranız (Cep)
Size bu numaradan ulaşacağız. Lütfen dikkatli yazınız!
Your answer
E-posta Adresiniz
Onay mesajı bu adrese gelecektir. Lütfen dikkatli yazınız!
Your answer
Çocuğun Adı
Your answer
Çocuğun Soyadı
Your answer
Çocuğun Doğum Tarihi
Lütfen verilen yaş aralıklarına dikkat edelim! Mesela: 2009 doğumlu bir çocuk 8 yaşındadır. Beş-yedi yaş grubuna sadece 2010-2012 yıllarında doğan çocuklar başvurabilir. Özeniniz için şimdiden teşekkür ederiz.
MM
/
DD
/
YYYY
Çocuğun Okulu
Your answer
Çocuğun Sınıfı
Okula gitmiyorsa, gitmiyor yazın lütfen!
Your answer
Hangi Atölyeye Katılacaksınız?
Kesin kayıt için verdiğiniz telefon numarası ve/veya e-posta kanalıyla bilgilendirileceksiniz. Atölye tarihinden bir kaç gün öncesine kadar aranmadıysanız lütfen 342-3388202 veya 507-4493017'den teyit alınız.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms