Biuro Prasowe - Polonia Warszawa
ZASADY PRZYZNAWANIA AKREDYTACJI
1. Akredytacja może zostać przyznana jedynie dziennikarzom lub fotoreporterom, którzy wypełnią formularz akredytacyjny, nie później niż 48 godzin przed rozpoczęciem danego meczu.

2. Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z otrzymaniem akredytacji. Akredytacje otrzymają jedynie ci dziennikarze i fotoreporterzy, którzy prawidłowo wypełnią formularz.

3. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc zastrzegamy sobie prawo do nieprzyznania akredytacji bez podania przyczyny.

4. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc parkingowych zastrzegamy sobie prawo do nieprzyznania miejsca parkingowego bez podania przyczyny.

5. Jedna redakcja może otrzymać maksymalnie dwie akredytacje FOTO i dwie akredytacje MEDIA.

6. Potwierdzenie przyznania akredytacji (lub informacja o odrzuceniu wniosku) zostanie przesłana na podany w formularzu adres e-mail na 24 godziny przed rozpoczęciem danego meczu.

7. Wszystkie zasady dotyczące rejestracji wydarzenia za pomocą narzędzi audiowizualnych oraz fotograficznych, zostaną przekazane akredytowanym fotoreporterom najpóźniej w dniu meczu przy odbiorze akredytacji.

8. Wysłanie zgłoszenia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Polonia Warszawa S.A. powyższych danych osobowych w celach związanych z prowadzeniem procesu akredytacyjnego na mecze Polonia Warszawa S.A. zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 296, z późn. zm.).

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms