Registracija į mokymus „Antidiskriminacijos, tolerancijos ir pagarbos kitam ugdymas“ skirtus Jaunimo reikalų koordinatoriams, kurie vyks 2019 m. liepos 17-18 d.,Telšiuose
Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) kviečia registruotis į 2019 m. liepos 17 - 18 dienomis, Telšiuose organizuojamus mokymus Jaunimo reikalų koordinatoriams.

Mokymų metu didžiąją laiko dalį skirsime patyčių prevencijos mokyklose stiprinimui, socialinio pedagogo veiklos patyčių prevencijoje vaidmens aptarimui, patyčių, kaip tokio reiškinio aptarimui, pozityvios ir saugios emocinės aplinkos kūrimui, galimų problemų sprendimų būdų tikslų siekimui.

Dalis mokymų temų skirti atpažinti įvairias nepagarbaus elgesio formos ir gebėti tinkamai elgtis konkrečiose situacijose; suvokti, kaip formuojasi stereotipai apie pažeidžiamas visuomenės grupes bei atpažinti savo pačių turimus įsitikinimus apie šias grupes; diskutuoti, ką reiškia būti tolerantišku žmogumi; susipažinti su šiuolaikinėmis tolerancijos ugdymo idėjomis, metodais ir programomis; gebėti tinkamai pasirinkti metodus ugdant jaunimo toleranciją visuomenės mažumoms.

Mokymuose skiriama laiko praktinėms užduotims, padedančioms geriau pažinti save ir kitus, leidžiančioms įsisąmoninti ir dalintis savo patirtimi, formuotis tolerancijos ugdytojo įgūdžiams.
Tikslinė mokymų grupė – Jaunimo reikalų koordinatoriai.

Numatomas preliminarus dalyvių skaičius - 20, mokymų trukmė – 16 akademinių valandų. Mokymų dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Svarbu: dalyvavimas mokymuose yra privalomas abi dienas. Departamentas apmoka dalyvių maitinimo, apgyvendinimo, lektoriaus bei salės nuomos išlaidas. Kelionės išlaidų Departamentas nekompensuoja.

Į mokymus registruokitės iki liepos 12 d. (imtinai). Registracijos formą rasite paspaudę šią nuorodą.

Atrinktus dalyvius informuosime ir išsamią informaciją apie vyksiančius mokymus jiems pranešime elektroniniu paštu.
Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Stankevičienė, el. p. gintare.stankeviciene@jrd.lt, tel 8683 63071

Vardas, pavardė *
Your answer
Atstovaujama įstaiga, pareigos *
Your answer
Atstovaujama savivaldybė *
Your answer
El. pašto adresas *
Your answer
Tel. numeris *
Your answer
Adresas pažymėjimui siųsti (nurodykite gatvę, namo, buto numerį, pašto kodą, miestą) *
Your answer
Amžius *
Your answer
Specialūs poreikiai (alergijos, vegetarizmas ir pan.) *
Your answer
Ar galėsite dalyvauti abi mokymų dienas (liepos 17–18 d.)? *
Ar bus reikalinga nakvynė Telšiuose? *
Kodėl norite dalyvauti šiuose mokymuose? *
Your answer
Kur ir kaip pritaikytumėte mokymuose gautas žinias? *
Your answer
Teikiant registracijos anketą:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of JRD. Report Abuse