webinář - Příspěvek na péči
Zveme Vás na webinář k tématu podpory lidí po spinálním traumatu. Webinář s názvem "Příspěvek na péči" bude vysílán v úterý 19. 1. 2021 od 16 hodin. Autorkami webináře jsou Bc. Hana Sixtová a Monika Kupková DiS., sociální pracovnice České asociace paraplegiků - CZEPA, z.s., které Vás seznámí s informacemi významnými jak pro prvožadatele o tuto dávku, tak pro klienty, kteří ji již pobírají (ale mohou být přehodnoceni z moci úřední či mohou mít zájem o změnu výše stupně příspěvku).

Na základě Vaší registrace v tomto formuláři obdržíte nejpozději 1 den předem na Váš e-mail pozvánku se všemi potřebnými informacemi pro přístup na webinář konaný prostřednictvím platformy Google Meet (z webináře nelze pořídit videozáznam, budeme se proto těšit na on-line setkání). Počet účastníků je omezen, ale téma se v případě Vaše zájmu může opakovat.

Za Českou asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.
Hana Sixtová
sixtova@czepa.cz
Emailová adresa *
Jméno *
Příjmení *
Prostor pro Vaše dotazy a zkušenosti k tématu příspěvku na péči.
Máte zájem, abychom na Vaši e-mailovou adresu zasílali pozvánky na další připravované webináře? V případě, že zaškrtnete "Ano", souhlasíte s tím, že asociace CZEPA Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, emailová adresa) uchová nejdéle do 31. 12. 2021. Pokud zaškrtnete "Ne", Vaše kontaktní údaje budou bezprostředně po odvysílání webináře vymazány. *
Jaké jiné téma z oblasti života s poškozením míchy by Vás zajímalo? O jaké téma budoucího webináře máte zájem?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Česká asociace paraplegiků - CZEPA. Report Abuse