Klub Rudňáček - pro děti 1. stupně - průzkum zájmu
Vážení rodiče,
rádi bychom rozšířily služby našeho centra.
Z tohoto důvodu vás požádáme o vyplnění tohoto dotazníku.
Jedná se o možnost zřídit Klub pro děti 1. stupně. Součástí klubu bude i nabídka převodu děti ze ZŠ Rudná do našeho centra. Děti budou moci využívat prostory našeho centra (KLUB Rudňáček) a trávit tak smysluplný čas v odpoledních hodinách ve společnosti vrstevníků (pod dohledem lektora) podle svého zájmů a svých potřeb. Děti navštěvující náš klub budou moci též přecházet a využívat volnočasové aktivity nabízené naším centrem -viz aktuální nabídka aktivit pro děti.
V pilotním programu nabízíme tuto službu zdarma pro děti, které budou využívat volnočasové aktivity našeho centra. Dětem, které budou využívat pouze klub bude účtován poplatek 50,- /den. Rozsah služby bude nastaven dle podkladů na základě tohoto průzkumu. Zahájení provozu by mohlo být spuštěno během měsíce září. Děti, které budou využívat klub, budou mít též možnost přednostního zápisu do příměstských táborů.
V době pilotního programu budeme žádat o dataci - výzva financuje zařízení pro děti na 1. stupni, tzn. kluby a doplňkově příměstské tábory a doprovody dětí na kroužky... Při získání této dotace, budou tyto služby a následně i příměstské tábory pro tyto děti zdarma na základě splněných podmínek.
Věříme, že tato další služba bude přínosem pro aktivní trávení volného času vašich dětí.
Děkujeme za vyplnění.
Rudňáček
V kterém ročníku bude Vaše dítě ve školním roce 2017/2018?
Ve školním roce 2016/2017 Vaše dítě
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms