Tartumaa virtuaalne noortekeskus
Hea Tartumaa noorsootöötaja

Eriolukord riigis on kestnud juba üle kahe nädala ja hetkel ei oska me keegi öelda, millal saame oma tavapärasesse rutiini naasta.

Selle kahe nädala jooksul on ilmselt ka noorsootöötaja pidanud päris palju kohanema ja nuputama viise, kuidas noortega kontaktivabalt ja nutikalt noorsootöö tegevusi jätkata, kuidas neile toeks olla. Meie tahaksime ka Teile toeks olla ja üheskoos ette tulevaid väljakutseid ületada, häid praktikaid jagada, kuidas eriolukorra ajal #nutinoorsootööd teha :)

Tartu Noorsootöö Keskuse noorsootöötajad on meie poole pöördunud ideega luua ühine Tartumaa virtuaalne noortekeskus, mis võimaldab nii noortega suhelda kui ka noorsootöötajatel omavahel arutleda igapäeva rõõme ja muresid. Usume, et see võiks meile hetkel toeks olla.

Täpsemalt saate Tartu Lille Noortekeskuse juhataja Kauri Kaljuste poolt kokku pandud mõtteid lugeda SIIT: shorturl.at/beoP8

Kui sul tekkis huvi jõud ühendada, siis anna oma soovist liituda märku SIIN hiljemalt kolmapäeval, 1.aprillil 2020.a. (ei ole nali).

MTÜ Tartumaa Noorsootöötajate Ühendus
tartumaa.noorsootootajad@gmail.com
+372 56 933 707 (Egle Haljassaar)
Noortekeskus *
Your answer
Noorsootöötaja nimi *
Your answer
Kontaktid (e-post, telefon): *
Your answer
Milliseid küsimusi tekkis seoses ühise virtuaalse noortekeskuse loomisega?
Your answer
Kuidas olete oma piirkonnas seni #nutinoorsootööd teinud?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy