THINK TANK TRANSBALTIC KLAIPĖDA 2019
Tarptautinę patirtį pristatantis renginių ciklas, kuris apima atvirą forumą ir viešas paskaitas, diskusijas, kūrybines dirbtuves.
Renginių ciklu viešoji įstaiga “Idėjos miestui”, bendradarbiaudama su Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija, įgyvendina projektą “Menininko vaidmuo kuriant viešąsias miesto erdves. Visuomenės dalyvavimas kaip meninė patirtis”.
Registracija į "KŪRYBINIAI PASIVAIKŠČIOJIMAI SU SEPA SAMA. 10 000 žingsnių, 1000 kadrų, 100 iššūkių, 10 klausimų ir viena užrašinė " birželio 30 d. Susitinkame 11:00 val. Senoji perkėla, Šiaurinis ragas
TRUMPAI APIE KŪRYBINIUS PASIVAIKŠČIOJIMUS
Šio sąmoningo pasivaikščiojimo metu mokysimės naujai pamatyti savo uostamiestį, ieškosime jūrinio uosto ženklų ir sąlyčio su Vandeniu, diskutuosime, kursime ir įsivaizduosime galimus ir negalimus ateities miesto scenarijus.

Kartu dalyvauja Think Tank Transbaltic menininkai ir kuratoriai: Agnieszka Wolodzo ir Julita Wojcik Lenkija), Pirjo Elovaara ir Torun Ekstrand (Švedija), Dalia Mikonytė ir Adomas Žudys (Lietuva) bei Klaipėdos architektai, menininkai, fotografai, kultūros apžvalgininkai. Tai unikali proga betarpiškai pabendrauti su tarptautinio kultūrinio dalyviais, stebėti juos ir save kūrybiniame pažinime.
Kūrybinių pasivaikščiojimų dalyvio pavardė *
Kūrybinių pasivaikščiojimų dalyvio vardas *
El. paštas *
Veiklos sritis *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy