Poďte predávať svoje produkty na Dobrý trh!
Pozývame všetkých, ktorí by svoje výrobky chceli predstaviť na Dobrom trhu na Panenskej 15. 9. 2018, aby vyplnili túto prihlášku a pozornosť venovali aj kritériám výberu.

Predajcov vyberáme podľa týchto kritrérií:

• Predajci potravinových produktov
Uprednostňujeme lokálnych a regionálnych roľníkov a výrobcov potravín, ktorí pracujú s ohľadom na životné prostredie, tradície, krajinu, hospodárske zvieratá a miesto, v ktorom pôsobia. V prípade potravín, ktoré nie je na území SR možné vypestovať/vyrobiť, prihliadame na farmársky pôvod, remeselnú výrobu (BIO a Fair Trade).

• Predajci doplnkového sortimentu
Uprednostňujeme lokálnych a regionálnych výrobcov, ktorí používajú materiály, ktoré nezaťažujú životné prostredie. Zaujíma nás, odkiaľ pochádzajú vaše materiály a spôsob výroby. Vítame originálne produkty vyrobené lokálne - knihy (malé knižné vydavateľstvá), dizajn, starožitnosti a doplnkový tovar súvisiaci s potravinami alebo so zdravým, ekologickým a pomalým životným štýlom. Riadime sa heslom: Ten, kto vyrába, aj predáva.

Svoje prihlášky a všetky požadované prílohy pošlite najneskôr do 15. 7. 2018 (prílohy je potrebné zaslať aj v prípade, že ste sa už Dobrého trhu v minulosti zúčastnili, najneskôr do 48h od zaslania prihlášky). Organizátori budú každého záujemcu, ktorý splnil podmienky predaja, kontaktovať najneskôr do 26. 7. 2018.

V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte na jankavasakova@gmail.com alebo na tel. čísle 0908 170 844.

Email address *
Názov spoločnosti ( podľa fakturačných údajov) *
Your answer
Názov Vašej značky či prevádzky *
Your answer
Trvalý pobyt/Sídlo spoločnosti ( podľa fakturačných údajov) *
Your answer
IČO *
Your answer
DIČ *
Your answer
IČ DPH *
Your answer
Kontaktná osoba ( osoba, s ktorou budeme ďalej komunikovať) *
Your answer
Telefónny kontakt ( kontakt na osobu, s ktorou budeme ďalej komunikovať) *
Your answer
Daňový kód elektronickej/ virtuálnej registračnej pokladne *
Your answer
Definujte váš hlavný produkt *
Krátky popis Vás a Vášho produktu alebo aktivít (max 400 znakov) *
Ak ste obchodník, pridajte stručný popis dodávateľa predávaného tovaru – nie názov firmy, ale prostredie, z ktorého pochádza, popis výrobcu a filozofie, s ktorou sa obchodne stotožňujete. Prečo dovážate práve tento tovar?
Your answer
Webová stránka alebo link, kde nájdeme viac informácií o Vás *
Your answer
Účasť na Dobrom trhu je podmienená nákupom kompostovateľného riadu a baliaceho materiálu (riad, príbory, sáčky, tašky, obaly, ...) *
Požadovaná predajna plocha *
Chcem si prenajať stánok ( upozorňujeme, že počet stánkov je obmedzený, nie každý, kto požiada, dostane pridelený stánok) *
Využite možnosť prenájmu stánku od Dobrého trhu. Rozmery sú 2x1 m, stánky majú striešku a budú pre vás k dispozícii už postavené ráno. Za požičanie stánku vyberáme zálohu 50 eur v hotovosti (prosím pripravte si peniaze vopred). Po odovzdaní stánku v 100% stave vám bude záloha vrátená, škody zaúčtujeme.
Captionless Image
Potrebujem prípojku na elektrinu *
Odber elektrickej energie (kW) *
Fyzická osoba
Uvedené dokumenty vypíšte a zašlite do dvoch dní od prihlásenia na mail jankavasakova@gmail.com
Právnická osoba
Uvedené dokumenty vypíšte a zašlite do dvoch dní od prihlásenia na mail jankavasakova@gmail.com
Súhlasím a zaväzujem sa nasledujúcimi podmienkami v prípade, že budem akceptovaný na účasť na Dobrý trh: *
Required
Občianske združenie PUNKT oz, sídlo,, IČO: , (ďalej len „občianske združenie“ alebo „prevádzkovateľ“) Vás týmto v súlade s článkom 13 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov (ďalej len „Nariadenia GDPR “) a § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 18/2018 Z.z.)informujeme o spracovaní Vašich osobných údajov. *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service