CVIČENÍ S KOJENCI/BATOLATY ve Fit studio Jitka, HO Pohodička Slaný z.s.
Kurzy začínají v týdnu od 6.1.2020 a končí k 16.4.2020

Cena KURZU PONDĚLÍ: 1.260 Kč / 14 lekcí
Cena KURZU ÚTERÝ, STŘEDA a ČTVRTEK: 1.350 Kč / 15 lekcí
Kurz plaťte až v lednu! Kurzovné uhraďte do 15.1.2020 ve fit studiu nebo na číslo účtu: 257269099/0300 (do zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení dítěte a den a čas kurzu, např. Jana Nová, PO 9h.

Rozdělení do skupin v přihlášce dle věku je pouze orientační. Vždy záleží na zvládnutých motorických dovednostech kojence či batolete.
V případě, že si nevíte rady, do které skupiny patříte nebo Vám nevyhovuje čas kurzu, informujte se prosím
na tel. Jitka Žáková - 606 487 729, info@fitstudiojitka.cz (během prázdnin raději pište e-mail, do týdne vám odepíšeme).
Více info na webu: fitstudiojitka.cz
Email address *
Jméno a příjmení rodiče: *
Your answer
Jméno a příjmení dítěte: *
Your answer
Datum narození dítěte *
MM
/
DD
/
YYYY
Adresa: *
Your answer
Telefon *
Your answer
Zdravotní omezení, poznámky a jiné důležité informace: *
Your answer
Prohlašuji, že mé dítě je zdravé a jsem si vědom/a, že dítě bude vykonávat zvýšenou fyzickou aktivitu a jeho zdravotní stav tomu odpovídá. Na základě vyplnění přihlášky a zaplacením členského příspěvku (kurzu) souhlasím s provozním řádem, Organizačními pokyny k dětským kurzů Fit studia Jitka z.s. a HO Pohodička slaný, které jsou uloženy v sídle sdružení Stehlíkova 823, Slaný. Souhlasím se zpracováním osobních údajů a se zpracováním fotografické dokumentace pořízené při činnosti spolku a k propagačním účelům pro potřebu Fit studio Jitka z.s. a HO Pohodička Slaný z.s. Souhlasím k využívání svých elektronických a jiných kontaktů pro zasílání informací o aktuálních akcích. *
Do jakého kurzu se hlásíte? *
Required
Většina ostatních kurzů je již plně obsazená (Pár volných míst ale máme).V případě Vašeho zájmu nám napište jméno a datum narození Vašeho dítěte a tel.kontakt na Vás a my se Vám ozveme.e-mail: info@fitstudiojitka.cz.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy