Apmācība „Starptautiskās jauniešu iniciatīvas”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra organizē neformālās izglītības apmācību organizācijām, kuras vēlas attīstīt Starptautiskās jauniešu iniciatīvas Erasmus+ programmas ietvaros.

Apmācība „Starptautiskās jauniešu iniciatīvas” notiks no 2016. gada 1. līdz 2. oktobrim, viesu namā „IDE”, Babītes novadā.

Dalībnieki: Jauniešu organizāciju vadītāji, līderi vai organizācijas pārstāvji, kuriem ir ideja un vēlme realizēt starptautisku iniciatīvu un iesniegt KA2 projektu. No katras organizācijas tiek aicināti pieteikties 2 pārstāvji, var pieteikties arī nepilngadīgs jaunietis (vismaz 16 gadus vecs) un atbalsta persona (vecāka par 18 gadiem) no pārstāvētās organizācijas, kas palīdzēs šo ideju īstenot.

Pieteikšanās apmācībām līdz 20. septembrim, aizpildot elektronisko pieteikumu! VĒRŠAM UZMANĪBU - dalības pieteikums jāaizpilda katram organizācijas pārstāvim atsevišķi! Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 23. septembrim.

Apmācības notiks pilnas 2 dienas, tāpēc svarīgi, lai pārstāvji varētu piedalīties abas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Erasmus+ programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz/no apmācību norises vietu gan jāsedz pašiem.
Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Līga Siliņa, tālr.: 26808042, e-pasts: apmacibas@brfonds.lv.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question