Tere!
Registreerumiseks palume täita antud ankeet vajaliku infoga.
Kursusega ootame liituma nii täiskasvanuid ja noori, kel puudub senine kokkupuude jaapani keelega, kui ka neid, kes on omal käel juba põgusalt keelt õppinud.
III grupp alustab 1. juulil 2026 kell 18.00.
Kursus kestab 01.07 - 19.08.26, tunnid toimuvad kolmapäeviti kell 18.00 - 20.00
Kursus algab 30. juunil (T).
Tunnid toimuvad kord nädalas teisipäeviti
16:00-18:00 (I grupp) (TÄIS)
18:15-20:15 (II grupp) (TÄIS)
Kursus kestab 30.06 (T) - 18.08.26
Kursuse maht: 21 ak. tundi (1 ak. tund = 45 minutit)
Õpetaja: Irina Purik
Hind: 260 eurot (maksta saab kahes osas)
Korraldaja: MTÜ Jaapani Kultuuri Koda
Eraisikud saavad taotleda maksu- ja tolliametist tulumaksutagastust.
Õppekorraldusega saad tutvuda siin.
Küsimuste korral kirjuta:
jaapani.keskus@gmail.com*Kui huvilisi on vähem kui 12, avame ühe grupi, mis toimub kell 18.00–20.00.