Přihláška - Vedení diskuzí, tréninkové setkání
7. března 2019, Centrum Syřiště (Kounicova 42, Brno), 10-17 hodin
Přihlašování: skrze registrační formulář do 28. února
Počet účastníků a účastnic: 8-14
Cena: 1 100 Kč, zlevněná 800 Kč (studenti a studentky, rodiče na rodičovské dovolené, nezaměstnaní, dobrovolníci a dobrovolnice NaZemi, dále dle domluvy), sponzorská 1400 Kč (pokud máte prostředky, kterými můžete tímto způsobem přispět na naši činnost, budeme rádi)

Na diskuze se zaměříme s cílem rozvíjet naší pozici jakožto facilitátora či facilitátorky diskuze tak, abychom vedli k hlubšímu přemýšlení, k prozkoumávání tématu a posunu zúčastněných, a abychom posilovali její kvality z hlediska obsahu i procesu. Na setkání si zopakujeme základní rámování diskuze jako pedagogického nástroje a budeme se věnovat nácviku. Zajímá nás, jak chápat svou roli ve vedení diskuze (vč. přípravy), jak s respektem reagovat v obtížných situacích, ale i jaké techniky můžeme využívat. Na setkání budeme vyhrazena velká část prostoru pro praktický nácvik dovedností potřebných pro vedení diskuse.
Seminář je určen pro zkušenější účastníky a účastnice, kteří se ve třídách, oddílech, týmech či kolektivech dostávají do pozice přípravy a vedení diskuzí. Není nutná aktivní pedagogická praxe.

Jméno a příjmení *
Your answer
E-mail *
Your answer
Zaměstnavatel/škola/organizace
Your answer
Co děláte? Čemu se věnujete? *
Your answer
Jaké jsou vaše zkušenosti s vedením diskusí? *
Your answer
Zúčastnili jste se již nějakého kurzu či semináře v NaZemi?
Uveďte název semináře/kurzu a místo a rok, ve kterém jste se účastnili.
Your answer
Proč se chcete zúčastnit tohoto semináře? Jaká od něj máte očekávání? *
Your answer
Další komentáře, poznámky
Your answer
Jakou cenu za seminář budete platit? *
Fakturační údaje *
Jméno a adresa, na kterou vám máme vystavit fakturu.
Your answer
Abychom Vás mohli zařadit mezi účastníky, potřebujeme si zapsat Vámi výše poskytnuté osobní údaje. Informace o Vás chráníme v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) a národními zákony. Zavazujeme se Vám, že Vaše údaje využijeme výhradně pro účely související s Vaší registrací a nepředáme je dál. Jako subjekt údajů máte právo se nás ptát, zda a jaké údaje o Vás zpracováváme, žádat opravu či vymazání nebo odvolat udělený souhlas se zpracováním. Pro podrobnosti nahlédněte do uvedených předpisů, nebo nás kontaktujte na info@nazemi.cz *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of NaZemi. Report Abuse - Terms of Service