Анкета документатора_ки
Готові швидко навчитись працювати з соціальними мережами та медіа для правильного пошуку та фіксації воєнних злочинів Росії?

Запрошуємо доєднатися до нашої команди і допомогти зібрати докази для Міжнародного кримінального суду, Європейського суду з прав людини, інших майбутніх трибуналів та українських органів влади, включаючи правоохоронні органи.

Від моніторів / документувальників потрібна допомога з якісної фіксації та збереження доказів скоєних воєнних злочинів. Зокрема:
- Моніторинг сайтів та соціальних мереж;
- Збір фото та відео матеріалів, які підтверджують воєнні злочини;
- Допомога з систематизації та фіксації матеріалів по конкретних регіонах.

Після заповнення цієї анкети ми сконтактуємо з вами і запросимо на навчання та проінструктуємо щодо подальшої роботи із документування.

Хто ми?

Окремі експерти, правозахисні та громадські організації утворили коаліцію, щоб у співпраці з міжнародними організаціями збирати докази воєнних злочинів. Це – Центр прав людини ZMINA, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Ukrainian Legal Advisory Group, Регіональний центр прав людини, Медійна ініціатива за права людини, Truth Hounds, Крим-SOS, Центр «Соціальна дія», Інститут миру та порозуміння. Коаліція відкрита для долучення усіх бажаючих, хто поділяє мету нашої ініціативи та готовий об’єднувати зусилля.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище та ім’я *
Електронна пошта (якщо є, краще gmail) *
Номер телефону *
В якому регіоні / місті / країні ви зараз знаходитеся? *
Яким онлайн месенджерами ви користуєтесь? *
Чи є у вас безпроблемний доступ до якісного інтернет сигналу  впродовж дня? *
Чи є у вас навики пошуку та обробки  інформації у соціальних мережах та інших ресурсах інтернет мережі (збереження, робота з метаданими файлів тощо)?  Якщо так - опишіть *
Чи ви вже проходили базовий тренінг з документування воєнних злочинів від правозахисників? *
Чи є у вас регіони України (неселений пункт, район тощо), де ви розумієте місцевість, інформаційний простір та який хотіли б моніторити? Якщо так, то вкажіть всі можливі варіанти *
Скільки часу на день ви готові приділити цим задачам? *
Будь-яка інша інформація, яку ви хочете нам повідомити
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of rabomizo.com. Report Abuse