Přihláška na pobytový tábor pro rodiče s dětmi Geniátor 2019 - CESTOVÁNÍ
První ročník pobytového tábora pro rodiče s dětmi zaměřený na rozvoj nadání.

Cestovat budeme časem, po světě i do hlubin Země, vlastní hlavou i vesmírem. Vyzkoušíme si společně vědu a techniku, dozvíme se něco o sobě i ostatních členech rodiny, nenecháme zahálet ani hlavu ani ruce.

Cena:
Pobytový pro rodiny s dětmi 2000,- za program pro každého ve věku 3+ a dále náklady na jídlo a ubytování (varianty stan, chatka, postel v budově, plná penze, polopenze, vařím si sám) - musíme sladit a podle převažujících požadavků a počtu přihlášených jsou pak dispozici buď objekt naší organizace na adrese Hrubá Voda 57, Hlubočky s ubytováním ve stanech nebo areál tábora v Čekyni u Přerova.

Termíny:
17.-24. srpen Pobytový tábor pro rodiče s dětmi

Jak to bude probíhat?
Půl den pro děti a rodiče dohromady, půlden mají obě skupiny svůj program přizpůsobený přihlášeným účastníkům. Večery variantní - rodinné volno, přednášky a workshopy pro rodiče, celotáborová hra. Tábora se mohou účastnit i vaše ratolesti mladší než 3 roky, u těch ale nepočítáme s tím, že bychom za ně přebírali odpovědnost, zůstávají po celou dobu programu s někým z rodičů. Stravování pro děti 0-3 po dohodě, bez nároku na postel.


Přesné pokyny a instrukce obdrží účastníci po vyhodnocení informací z tohoto vstupního dotazníku.
V případě jakýchkoli dotazů piště, volejte - blanka.krausova@geniator.cz, 777143208

Zasílám vstupní informace na akci *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Věda a technika na dosah, z.ú.. Report Abuse - Terms of Service