Moterų patirtis santykiuose su vyrais partnerystėje ar santuokoje
Mielos moterys,

Šią apklausą vykdo Mykolo Romerio universiteto psichologijos krypties doktorantė Zuzana Vasiliauskaitė. Domiuosi moterų patirtimi santykiuose su vyrais partnerystėje ar santuokoje, ir šiuo tyrimu noriu IŠSIAIŠKINTI SU KOKIAIS SUNKUMAIS MOTERYS SUSIDURIA PARTNERYSTĖJE AR SANTUOKOJE, kokie sunkumai galimai iškyla ir kas padeda juos įveikti, taip pat tai kokios įtakos tai turi gyvenimo kokybei.

Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas su teise iš jo bet kada pasitraukti, tačiau UŽPILDYDAMOS VISĄ KLAUSIMYNĄ REIKŠMINGAI PRISIDĖSITE PRIE visuomenės sveikatos ir psichologinės gerovės teorijos plėtros ir praktikų, skirtų gerinti moterų padėtį visuomenėje ir šeimoje, kūrimo.

Anketa yra anoniminė, o duomenys bus skelbiami tik apibendrinti, tad Jūsų individualūs atsakymai nebus nei identifikuojami, nei viešinami.

Atidžiai perskaitykite instrukcijas ir pažymėkite jums labiausiai tinkantį atsakymo variantą. Šioje anketoje nėra teisingų ar klaidingų atsakymų, SVARBI TIK JŪSŲ ASMENINĖ PATIRTIS BEI NUOMONĖ. Dalis klausimų gali būti panašūs, tačiau jie vertina skirtingus to paties reiškinio aspektus, todėl kiekvienas atsakymas yra labai svarbus. Jei kiltų klausimų susijusių su šiuo klausimynu galite kreiptis el. pašto adresu Zuzana.vasiliauskaite@gmail.com

Anketos pildymo trukmė – apie 30 min.

Iš anksto dėkoju už Jūsų skiriamą laiką šiai anketai užpildyti.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service