SaveEcoBot як інструмент захисту довкілля
Де: Черкаси, бул. Шевченка, 460, Черкаський державний технологічний університет. Воркшоп пройде в прес-центрі університету (1-й корпус, 1-й поверх). 1-й корпус знаходиться на перехресті бул. Шевченко і вул. Кобзарська.

Коли: 11.02.2020 (вівторок), з 11:45 по 14:00.

Програма воркшопу:

1. Функціонал та можливості використання першого в Україні екологічного чат-бота SaveEcoBot для всіх суб’єктів природоохоронного процесу.

2. Доступ до екологічної дозвільної інформації, дозвільних процедур (Оцінка впливу на довкілля, ОВД), інформації про екологічні податки природних монополій, інформації про рівень забруднення повітря від громадських систем моніторингу та органів місцевої влади.

3. Можливості участі громадськості в дозвільній процедурі ОВД задля зниження навантаження на довкілля та громадського здоров’я.

4. Можливості встановлення громадських систем моніторингу якості повітря у твоєму місті та приєднання до світових мереж моніторингу. Безперервний онлайн-доступ до даних про якість повітря просто у твоєму смартфоні.

Участь безкоштовна.

* Цей воркшоп проводиться за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Його зміст не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключно відповідальності авторів.

Ім'я: *
Your answer
Прізвище: *
Your answer
Ваше місто: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Телефон для нагадування напередодні заходу: *
Your answer
Що вас мотивує на участь в цьому воркшопі?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy