ANKIETA ZAPISU NA KURS JĘZYKOWY
W celu zapisania się na kurs wypełnij pola z danymi oraz wybierz kurs, który cię interesuje. Przed rozpoczęciem kursu należy podpisać stosowną umowę, dostępną w naszym centrum. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące twojego poziomu znajomości języka umów się na bezpłatny test predyspozycji językowych. Wypełnienie ankiety jest dobrowolne, nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Чтобы записаться на курс заполни анкету и выбери курс, который тебя интересует. Перед началом курса следует подписать договор в Центре. В случае сомнений какой уровень курса выбрать можно договорится на тестирование. Заполнение анкеты добровольноe и не требует оплаты.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko / Имя и фамилия *
Telefon kontaktowy / Телефон *
e-mail *
WYBIERZ ODPOWIEDNI POZIOM ZNAJOMOŚCI JĘZYKA
ROSYJSKI - kurs standardowy
1x90min/tydzień kurs: 60 godz.lekcyjnych
UKRAIŃSKI - kurs standardowy
1x90min/tydzień kurs: 60 godz.lekcyjnych
POLSKI / Польский
EGZAMIN TELC
Uwagi dot. organizacji kursów, godzin zajęć, zwiększenie ilości zajęć itp. /Замечания кас. организации курса
Data wypełnienia/Дата заполнения *
MM
/
DD
/
YYYY
OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH  Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych  podanych przeze mnie w formularzu zgłoszeniowym przez Centrum Języka Rosyjskiego, Ukraińskiego i Polskiego Elżbieta Cech-Walendowska 43-100 Tychy, ul. Barona 30, w celu realizacji procesu rekrutacji na kursy językowe. Zostałem(łam)  poinformowany (a), iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. Mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy