VI ФОРУМ “БІЗНЕС І УНІВЕРСИТЕТИ: РОЗВИВАЄМО ПІДПРИЄМНИЦТВО МАЙБУТНЬОГО”
23 - 24 листопада 2018 р.
IQ Business Center (23.11), ЦеХАБ (24.11)

Центр “Розвиток КСВ” та Career Hub запрошують на шостий Національний Форум “Бізнес і Університети: Розвиваємо підприємництво майбутнього”. Форум відбувається за підтримки VISA. Партнер Другого дня - ЦеХАБ (Citrus).

Тема 2018 року - підприємництво майбутнього. Хто і як навчає власній справі? Чи зацікавлені ВНЗ і бізнес у розвитку підприємництва? Чи готові ці дві інституції спільно працювати, аби допомогти новим підприємцям стати на ноги та будувати свій бізнес? Чи готова Україна нарешті використати увесь потужний ресурсний потенціал українських ВНЗ, щоб молоді підприємці могли отримувати належні знання та підтримку?

Топ-менеджери міжнародних компаній, українські підприємці, ректори та викладачі ВНЗ, керівники бізнес-інкубаторів, представники державних структур та громадських організацій обговорюватимуть ключові питання розвитку бізнесу в Україні у контексті освіти, фінансової грамотності та навчання підприємництву. І ви повинні бути серед них!

Також, у рамках Форуму відбудуться:
- Презентація результатів національного опитування з підприємництва, проведеного серед студентів, викладачів та підприємців
- Презентація інноваційного для України Проекту «Підприємницький кластер»
- Нагородження переможця національного конкурсу «Бізнес, що розвиває освіту»
- Майстер-класи протягом другого дня для викладачів, що допоможуть ефективному викладанню підприємництва.

І ще, буде багато спілкування! А це означає ефективний нетворкінг :)
Плюс обов’язково - безліч цікавої та актуальної інформації у доповідях, обговореннях та панельних дискусіях!

Форум триватиме два дні:
Перший день (23/11/18 IQ Business Center) – сесії, презентації, доповіді та дискусії, нагородження переможця. Участь безкоштовна.
Другий день (24/11/18 ЦеХАБ) – Майстер-класи. Участь платна.

Вартість квитка на Другий день Форуму - 300 грн для викладачів і 500 грн для компаній за умови реєстрації до 15/11/18. Після цієї дати і до дня початку події включно, вартість квитка - 500 і 800 грн відповідно. Реквізити для оплати за квиток знаходяться у кінці реєстраційної форми.

За оновленнями програми слідкуйте на сторінці Career Hub у Фейсбук, та Центру "Розвиток КСВ", а також на фб сторінці Форуму.

Долучайтесь, буде цікаво!

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА
для участі у Форумі "Бізнес і Університети: Розвиваємо підприємництво майбутнього"
1. Прізвище *
Your answer
2. Ім'я та по батькові *
Your answer
3. Контактний номер телефону *
Your answer
4. E-mail *
Your answer
5. Організація і посада *
Your answer
6. Який день заходу плануєте відвідати? *
7. Чому вас зацікавила ця подія? *
Your answer
8. Якщо ви представник ВУЗу (ректор, викладач), то підкажіть, чи зацікавила б вас участь вашого університету у Програмі "Підприємницький кластер"? *
«Підприємницький кластер» – це об’єднання компаній та університетів з питань підприємництва на базі ВНЗ, з використанням його дослідницько-наукового та ресурсного потенціалу. Програма покликана надавати інформаційну та коучингову підтримку студентам, що мають ідеї для старт-апу, планують у майбутньому розпочати власний бізнес, стати підприємцями. По своїй суті – це окремий ефективний, інноваційний підрозділ, якому немає аналогів в Україні. Він несе у собі атмосферу Підприємницького інкубатору, але за активної участі ВНЗ у всіх внутрішніх процесах.
9. Які теми варто включити в обговорення під час Форуму? *
Your answer
10. Які майстер-класи вам було б цікаво відвідати? *
Your answer
11. Кого б ви хотіли бачити як спікера? Якщо є рекомендації, будемо раді почути! *
Your answer
12. Звідки ви дізналися про Форум? *
13. Передаючи свої персональні дані для реєстрації на цей захід, я надаю згоду як суб'єкт персональних даних на їх обробку та використання Організаторами. *
14. Відправляючи цю форму, я дозволяю організаторам використовувати відео, фото, інформацію, і/або аудіо-записи моєї участі у Форумі "БІЗНЕС - УНІВЕРСИТЕТИ: РОЗВИВАЄМО ПІДПРИЄМНИЦТВО МАЙБУТНЬОГО” 23 – 24 листопада 2018 року, у Києві *
Дякуємо за Реєстрацію!
Організаційний внесок: ГО „Центр „ Розвиток корпоративної соціальної відповідальності", ЄДРПОУ 35310636, р/р 26006138402 в Райффайзен Банк Аваль, м. Київ , МФО 380805. Призначення платежу : безповоротна фінансова допомога.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service