Тренінг "Соціальна інформація: як її використовувати та перевіряти"
25 серпня, 10:00-14.30, Ужгородський прес-клуб. (пл.Жупанатська, 15/4)

Зареєструйтеся для участі у тренінгу, який відбудеться у середу, 25 серпня, в Ужгородському прес-клубі (пл. Жупанатська, 15/4).

_____

Любите писати про те, що турбує суспільство? Трохи фотографуєте і знімаєте? Станьте учасником Клубу свідомих громадянських журналістів, навчайтеся разом з однодумцями, черпайте ідеї та досвід від справжніх профі та презентуйте власний медійний проект після завершення навчання!

Клуб свідомих громадянських журналістів створений для активних авторів соціальних мереж Закарпатської області, а також блогерів, студентів факультету журналістики та всіх, хто цікавиться медійною сферою.

Наша мета - сформувати спільноту громадянських журналістів Закарпаття, які активно реагують на суспільні виклики та поширюють якісний контент. Приєднуйтесь!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
ПІБ *
Контактна інформація (номер телефону/e-mail) *
Звідки ви дізналися про наш проект?Вкажіть, як ви дізналися про наш проект
Clear selection
Місто/село *
Досвід у веденні блогів/журналістиці/громадській діяльності. Коротко (можна й не дуже :)) опишіть свій досвід у цій сфері: чи вели блог? чи пишете пости у соцмережах на суспільно важливі теми? чи брали участь у якихось громадських активностях? Додайте посилання на ваш блог/окремі пости, які вважаєте важливими/фотопідбірки тощо (якщо є) *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Український освітній центр реформ. Report Abuse