Tyrimas "Sąmoningo sapnavimo ir kūrybiškumo ryšys"
Sutikimas dalyvauti tyrime
Tyrėjas: Vilniaus universiteto IV kurso psichologijos studentė Viktorija Daunytė

Tyrimo pavadinimas: "SĄMONINGO SAPNAVIMO IR KŪRYBIŠKUMO RYŠYS"

Kviečiu Jus dalyvauti šiame tyrime. Jūs turite teisę atsisakyti dalyvauti tyrime ar pasitraukti iš jo bet kurioje stadijoje. Jūsų dalyvavimas yra savanoriškas. Susipažinę su šio tyrimo tikslu ir procedūromis, prašome Jūsų dalyvauti tyrime.

Bendras tyrimo tikslas: ištirti ryšį tarp sąmoningo sapnavimo ir kūrybiškumo.

Tyrimo procedūra: Šis tyrimas yra atliekamas kaip lauko eksperimentas ir visas užduotis turėsite atlikti savo namuose. Pirmiausia, Jums reikės užpildyti trumpą anketą, pateiktą žemiau. Pagal tai, kaip dažnai sapnuojate sąmoningai, jūs būsite priskirtas vienai iš tyrimo grupių. Tyrimo metu Jums reikės atlikti vieną arba dvi kūrybines užduotis, kurias gausite elektroniniu paštu (užduoties atlikimo trukmė ~10 min). Rezultatą reikės nufotografuoti ir nusiųsti tyrėjui. Jeigu Jūs gana dažnai sapnuojate sąmoningai, kūrybines užduotis turėsite atlikti du kartus skirtingais būdais: sąmoningame sapne ir pabudę. Užduoties atlikimui sąmoningame sapne turėsite mėnesį laiko.

Tyrimo nauda ir žala. Tyrimo dalyviai, atlikdami kūrybiškumo užduotį, turės galimybę lavinti savo kūrybiškumą ir vaizduotę. Be to, dalyvaujant tyrime nereikės niekur eiti iš namų, todėl Jūs nepatirsite diskomforto. Žala nenumatoma.

Konfidencialumo užtikrinimas. Tyrėjas užtikrina Jūsų konfidencialumą. Pristatant tyrimo rezultatus bus naudojami tik apibendrinti visų tiriamųjų atsakymai. Tyrime Jūs būsite identifikuojamas tik specialiu numeriu, pagal kurį asmens tapatybę galės nustatyti tik tyrėjas ir darbo vadovas. Surinktus Jūsų duomenis tyrėjas saugos iki darbas bus įvertintas.

Papildomos informacijos teikimas. Jei Jums iškiltų bet kokių klausimų dėl šio tyrimo, prašome susisiekti su Viktorija Daunyte telefonu: 8-6-2817220 arba el. p.: viktorija.daun@gmail.com.

Perskaičiau informaciją apie atliekamą tyrimą „SĄMONINGO SAPNAVIMO IR KŪRYBIŠKUMO RYŠYS“ ir sutinku dalyvauti šiame tyrime. *
Required
Anketa
Kaip dažnai sapnuojate vadinamuosius sąmoningus sapnus? *
T. y. sapne suvokiate, kad sapnuojate. Galima pabusti sąmoningai, aktyviai daryti įtaką sapno vyksmui arba pasyviai stebėti sapno eigą.
Lytis *
Amžius *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms