Реєстрація команд на турнір "Галицька Феєрія"
«Галицька Феєрія» кличе дітей!

У другій половині квітня на стадіонах Львова і Винників уперше відбудеться всеукраїнський турнір із міні-футболу, в якому змагатимуться команди дітей 2009-2012-го років народження зі всіх куточків України.

З метою популяризації футболу серед молодого покоління, підвищення спортивної майстерності юних футболістів Федерація футболу Львівської області започатковує унікальні масштабні змагання, матчі якого відбудуться з 20-го по 22-е квітня.

Всі команди, які відгукнуться на запрошення, повинні подати підтвердження своєї участі в «Галицькій Феєрії» до 10-го квітня.

Склад команди 2009-го р.н.: 8 гравців та воротар; 2010-2012-го р.н. – 4 гравці та воротар. Кількість замін необмежена, дозволяється зворотна заміна (заміна воротаря тільки під час зупинки гри з дозволу арбітра).

Команда-переможець отримає кубок, почесні дипломи та цінні подарунки, команди-призери – подарунки і почесні дипломи. Також цінними подарунками буде нагороджено юних футболістів, визнаних оргкомітетом кращими у своїй номінації


Контактна особа:
Андрій Чулик (097 860 09 30)

Ім'я команди *
Місто *
Електронна пошта *
Тренер *
Вікова група *
Телефонний номер тренера *
Коментарі, побажання *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service