Permakultúra pre farmy: konferencia a exkurzie po farmách
THE DELEGATES FOR THE FARM VISITS ORGANIZED BEFORE THE CONFERENCE HAVE BEEN ALREADY SELECTED.
But you can register to participate in the conference (20 EUR/day, online participation 10 EUR/day) 11 - 13 of July and to the guided tour in English to the farm of the Ecological Institute of Sustainable Development (30 EUR with food) 14th of July (Gömörszőlős, Hungary).

http://visegrad.permakultura.sk/sk/

Kontaktné informácie
Celé meno *
Your answer
Dátum narodenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Poštová adresa
Celá adresa vrátane krajiny a PSČ
Your answer
Telefónne číslo(a) vrátane kódu krajiny *
Your answer
Email *
Your answer
Odkazy na vaše profily na sociálnych sieťach
Your answer
Hovoríte anglicky? *
Počas exkurzií po farmách 6-10. júla zabezpečujeme preklady do angličtiny, češtiny, maďarčiny, poľštiny, slovenčiny a ukrajinčiny. Následná konferencia sa ale bude konať v angličtine bez prekladu (niektoré prednahraté prednášky budú obsahovať titulky horeuvedených jazykov).
Your answer
Prosím, krátko popíšte vašu úroveň vedomostí a skúseností s permakultúrou *
Prosím, uvveďte tiež, či ste absolvovali certifikovaný dizajnérsky kurz (vo svete známe ako PDC) a uveďte aj rok a mená lektorov.
Your answer
Ktoré časti chcete navštíviť? *
Označte, prosím, jednu alebo viac (príp. všetky) možnosti.
Required
Otázky k exkurziám a konferencii
Vaše očakávania z vašej účasti *
Your answer
Koho by ste nám odporúčali pozvať na konferenciu?
Konferencia pokrýva technické, spoločenské, ekonomické a sektorové aspekty permakultúrneho farmárčenia (agroekológie, ekologického farmárčenia). Vítame prezentérov, ktorí prídu na konferenciu i online prezentérov. Prednahraté prezentácie vieme preložiť z češtiny, maďarčiny, poľštiny, slovenčiny i ukrajinčiny. Prosím, v krátkosti nám popíšte vami odporúčaných prezentujúcich a priložte ich kontakty (vrtane webových odkazov).
Your answer
Chceli by ste prezentovať na konferencii?
Váš vstup dáva tejto udalosti zmysel. Vítame prezentérov, ktorí prídu na konferenciu i online prezentérov. Ak nie ste schopní prezentovať v angličtine, môžeme obmedzené množstvo prezentácií prednahrať v češtine, maďarčine, poľštine, slovenčine a ukrajinčine a následne ich otitulkovať. Pre prezentujúcich poskytujeme účasť na konferencii zdarma, zabezpečujeme jedlo a ubytovanie a poskytujeme 60 EUR honorár. Prosíme, vyplňte váš stručný životopis (do 10 riadkov alebo 720 znakov vrátane medzier), tému a abstrakt vašej prezentácie (rovnaký rozsah) a odkaz na vašu stránku a prezentáciu (ak existuje). Tieto informácie môžete aj poslať na e-mailovú adresu perma.ukraine(zavináč)gmail.com vrátane vašej fotky a 2 fotik, korými chcete ilustrovať svoju prezentáciu na webe.
Your answer
Akú tému navrhujete na prebratie v diskusných skupinách?
Súbežne s prednáškami budú interaktívne diskusie, kde môžeme do hĺbky rozobrať konkrétnejšie témy, začať nové spolupráce, brainstormovať aby sme nazbierali nápady a riešiť prblémy. Môžme tiež rozobrať rozvoj siete permakultúrnych vzdelávacích a ukážkových fariem v regióne.
Your answer
Do you like to host the visit to your farm before or after the conference?
Scheduled visits are planned for a small group, while there will be more participants at the conference wishing to see best examples of the permaculture / ecological farming. Please, provide the name and address of your farm, link to the web-site, areas of specialization, list the elements you can show at your farm and any workshops you can organize for visitors. Inform us about desired date(s) and duration of the visit (conference dates - 11 - 13 of July 2017), desired (min and max) size of the group, registration fee and transport connection from Gömörszőlős, Hungary.
Your answer
Chceli by ste nám pomôcť ako dobrovoľníci? (50% zľava na konferenciu, alebo plne hradené návštevy fariem)
Potrebujete podporu?
Len 5 delegátov z každej krajiny (Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Slovensko a Ukrajina) bude podporených na každú časť vďaka grantu z Medzinárodného Vyšehradského Fondu). Prosím, uveďte, ako by vám a vašej národnej permakultúrnej organizácii pomohlo, keby ste boli podporení práve vy ako delegát. Chcete založiť permakultúrne vzdelávacie a ukážkové miesto? Prosím, zodpovedne odpovedzte na túto otázku.
Your answer
Doprava, ubytovanie, jedlo
Požičaný autobus a zdieľanie áut
Na cestovanie medzi farmami objednáme autobus. Cestu autobusom a časový rozvrh môžete vidieť tu: https://goo.gl/BipsMw. Prosím uveďte, ktoré časti trasy chcete cestovať spoločným autobusom. Rovnako uveďte, ak môžete poskytnúť miesto v aute alebo potrebujete odvoz autom (uveďte trasy a dátumy).
Your answer
Ak prichádzate vlastnou dopravou
Prosím, označte váš typ dopravy
Typ ubytovania *
Prosím, uveďte vami preferované ubytovanie počas konferencie. Pokrývame výdaje za ubytovanie na internáte pre delegátov a prezentujúcich. Sú tam 3-posteľové (s kúpeľňou) a 4-posteľové (so zdieľanou kúpeľnou pre 8 ľudí) izby. Takéto ubytovanie sa nachádza v dedine konania a veľajšej dedine vzdialenej 2km. Jednoposteľové izby sú 11km od Gömörszőlős v apartmánových domoch. Vieme pomôcť s dopravou. V dedine sú aj izby bez kúpeľne, al voda a kompostovacie WC sú k dispozícii.
Dátumy ubytovania
Proím uveďte, ktoré noci potrebujete ubytovanie - týka sa návštev fariem i konferencie.
Jedlo *
Označte prosím typ jedla a straovania, ktorý vám vyhovuje. Jedlo pre prezentujúcich i účastníkov je v cene.
Chcete sa zúčastniť party počas konferencie? (12. júla 2017, 19:00 - 21:00, 15 EUR, nezahrnuté v registračnom poplatku)
Deti a špeciálne požiadavky
Pre deti do 16 rokov poskytujeme účasť zdarma (mali by ste uhradiť cenu za ich jedlo a ubytovanie). Na konferencii bude vyhradený priestor pre deti, vrátane dozoru. Vytvoríme rozpis služieb, takže vaše deťa bude stále pod dohľadom niekoho. Ste ale zodpovední za svoje dieťa a ich správanie na konferencii.
Prosím, uveďte vek(y) svojich detí a ako budú počas konferencie vedené
Your answer
Špeciálne požiadavky
Postihnutia, alergie na jedlo, špeciálna diéta, zdravotné problémy, ďalšie požiadavky.
Your answer
Kde ste našli informáciu o tejto udalosti? *
Your answer
Ďakujeme za vaše odpovede! Stlačte, prosím, tlačidlo "Odoslať" umiestnené nižšie.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms