Z2637 OPEN Salsa zamiana ról 20/21.07.2019 r.

TERMIN: 20/21 lipca, godz: SOBOTA: 11:00 - 13:00, NIEDZIELA: 11:00 - 14:05
INSTRUKTOR: Dominika Rakoczy i Michał Gryń
POZIOM: min. P1 (minimum 4 miesiące tańczenia salsy), szczegóły w programie
RODZAJ: w parach (zapisy solo)
LOKALIZACJA: Szkoła Tańca No Limits, ul. Kazimierza Wielkiego 27 (II piętro)
Instrukcja jak do nas trafić: http://nolimits.art.pl/jakdojscnakazimierzawlk27.gif

Na zajęcia Open można wejść na:
- karty sportowe (bez kaucji);
- jednorazowe wejście 25 zł;
- karnet na 4 lub 8 zajęć;
- karnet No Limits (nielimitowana liczba wejść w miesiącu)

Płatność gotówką/kartą na recepcji.

Na każdą godzinę zajęć obowiązuje osobna płatność/odbicie kartą sportową/skreślone wejście z karnetu.

! W przypadku korzystania z karty Multisport Plus, na zajęcia można wejść maksymalnie 15 minut po starcie danych zajęć. Osoby spóźnione ponad 15 minut nie zostaną wpuszczone na kurs.

Opis tańca
Salseros!

A gdyby tak zamienić się rolami i pozwolić kobietom być silnymi Machos, a mężczyznom filigranowymi Chicas ?

Tańczymy razem od kiedy tylko się znamy, a teraz postanowiliśmy zostać instruktorami i dzielić się naszą pasją z innymi. Jednak, aby to osiągnąć musieliśmy nauczyć się tańczyć w zamienionych rolach. Ta lekcja wiele nas nauczyła, sprawiła wiele radości i zabawy, a przede wszystkim poprawiła nasze umiejętności taneczne w prowadzeniu i jego odczytywaniu.


Dominika :
Nie wkurzam się już gdy Michał potrzebuje więcej czasu aby zapamiętać sekwencję, a zarazem jest super bohaterem kiedy mu się udaje.
Pierwsze kroki jako mężczyzna były kosmicznie trudne: gubiłam rytm, nie wiedziałam która to prawa, a która lewa noga, a co dopiero gdzie jest raz. Teraz obie półkule zaczęły współpracować i nie mam już z tym problemu! Polecam także jako ćwiczenie umysłowe ;)

Michał :
Miałem ubaw gdy Dominika szukała “raz” , a jej skupienie się na rytmie wyglądało zabawnie. Szybko zauważyłem jednak, że kiedyś też tak zaczynałem więc postanowiłem pomóc jej w szukaniu ;)
Utwierdziłem się w przekonaniu, że prowadzenie mężczyzny jest szalenie istotne i nie wolno o nim nigdy zapominać, bo będąc kobietą w zamianie musiałem być mocno skoncentrowany na “czytaniu” Dominiki.
Zaskoczyły mnie obroty, w których gubiłem balans ,a przez to i równowagę na końcu. Stąd też wiem, że asekuracja szybkich obrotów partnerki jest konieczna do samego końca i pewna męska ręka będzie tu niezastąpiona.
Mój sexi styling jest fatalny i nie zamierzam nim konkurować z lady stylingiem, któremu w tańcu, postanowiłem się jeszcze częściej przyglądać będąc tym macho. Wiem, że to trudne i zacząłem podziwiać Panie i ich ciężko wypracowane stylówki.

Program zajęć
SOBOTA 20 lipca

11:00 - Odwrócenie w parach figur z P0
Podczas pierwszej godziny zajęć nauczymy się kroku podstawowego, podstawowych obrotów: la chica, el chico oraz kombinacji fiku miku.

12:05 - Odwrócona rueda
Na drugiej godzinie zajęć przejdziemy do otwarcia pary poprzez dile que no oraz nauczymy się enchufla, enchufla doble oraz al centro. Na koniec wszystkie umiejętności przeciwczymy w ruedzie.


NIEDZIELA 21 lipca
- niedzielne zajęcia dedykowane są dla osób które uczestniczyły w sobotnich zajęciach open lub tańczących salsę na poziomie P2+

11:00 - Odwrócenie w parach figur z P1

12:05 - Odwrócona rueda

13:10 - Rueda Maaaasakra

Zapisz się
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru.
Your answer
E-mail *
Potrzebujemy od Ciebie numer telefonu i mail, aby informować Cię o ważnych kwestiach, np. ewentualnym przesunięciu startu, chorobie instruktora itp.
Your answer
W jakim języku mamy się z Tobą kontaktować? *
Płeć *
Na jakie zajęcia się zapisujesz? *
Required
Czy posiadasz kod promocyjny?
Jeśli tak, wpisz go poniżej. Kod promocyjny obowiązuje przy zakupie karnetu. Przed pierwszymi zajęciami, okaż go recepcji.
Your answer
Czy byłeś kiedyś na zajęciach w No Limits? *
Co Cię zmotywowało, aby zapisać się na te zajęcia?
Your answer
Gdzie dowiedziałeś się o kursie?
Your answer
Zgoda z regulaminem szkoły *
Oświadczam, że zapoznałam/em i akceptuję regulamin zajęć w Szkole Tańca No Limits ( No Limits Barbara Opiełka, Kazimierza Wlk. 27, 50-077 Wrocław) z dnia 21.01.2019r. Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminnolimits.pdf
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych No Limits Barbara Opiełka z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kazimierza Wlk. 27, NIP 897-180-66-78 oraz No Limits Synergia Dawid Sikora, NIP: 615-188-99-77, ul. Ruska 47/48A, 50-079 Wrocław, w celu wykonania usług oraz informowania o bieżących aktualnościach. 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. 3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej http://nolimits.art.pl/daneosobowe.pdf , w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service