Workshop Hormonální jógová terapie 18.- 19.srpna 2018


❖ CHCETE SE NAUČIT VYUŽÍVAT SÍLU SVÝCH HORMONŮ,
OVLIVNIT JEJICH ČINNOST A TĚŽIT Z JEJICH ÚČINKŮ?

VHODNÉ PRO MUŽE I ŽENY

Pronikněte do tajů fungování hormonů ve vašem těle a namíchate si ten správný hormonální koktejl s omlazující sestavou jógy. Harmonizujte si hormony, ať mohou pracovat ve váš prospěch! Zbavte se napětí z každodenního stresu pomocí relaxačních technik a zachovejte si vitalitu do vysokého věku pravidelným cvičením této sestavy.
Na praktickém workshopu se naučíte se aktivovat hormonální centra i používat svaly pánevního dna. Cvičení pomáhá obnovit emoční rovnováhu, ženám pomůže regulovat premenstruační syndrom, důsledky menopauzy, všem zvyšuje vítalitu a libido, reguluje metabolismus a funkci štítné žlázy, pomáhá léčit některé příčiny neplodnosti a pomáhá odstranit problémy s páteří.

❖ Na workshopu si prakticky osvojíte si celou 40 min. sestavu cviků a relaxačních technik, které pak budete sami praktikovat doma. Po absolvování workshopu můžete přijít celou sestavu zopakovat na opakovací lekci.

❖ KDE? JURTĚ, Lískovec u Frýdku-Místku, mapu k parkování a k JURTĚ vám zašlu e-mailem.

Během workshopu se dozvíte více o účincích hormonální jógy a osvojíte si cvičení, k samostatné praxi u vás doma.

❖Program nedělního workshopu v čase sobota 18.srpna od 9:00 - 12:00 a neděle 19.srpna od 09:00 do 16:00 hod

❖Cena workshopu je 2.360,-Kč.

❖ÚVOD, SEZNÁMENÍ S HORMONÁLNÍ JÓGOU
❖DÝCHACÍ TECHNIKY, RELAXAČNÍ TECHNIKY
❖SESTAVA NA KAŽDÝ DEN, CIRKULACE ENERGIE S KONCENTRACÍ (Dle Dinah Rodrigues)
❖PRAKTICKÁ ČÁST S ASÁNY HORMONÁLNÍ JÓGY
❖RELAXACE

❖OBČERSTVENÍ V CENĚ (v neděli lehký vegetariánský oběd, pitný režim)

Není zapotřebí předchozí zkušenost s jógou.
K dispozici jsou podložky, deky, pohodlně se oblečte, cvičíme bez bot. S sebou dobrou náladu a motivaci ke změně :-)
Kapacita je maximálně 12 osob, proto neváhejte a přihlaste se níže rovnou, vyplněním této přihlášky, dole dejte pole odeslat a proveďte úhradu do 2 dnů.

Kurzem vás provede certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues Mgr. Bc. Eva Svobodová, další info o lektorce, dalších workshopech a opakovacích lekcích nejdete na www.jogasevou.cz.

T: 606 742 174
E: eva@jogasevou.cz

  This is a required question
  Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Captionless Image
  This is a required question

  Údaje pro platbu a platební podmínky:

  Cena workshopu je stanovena ve výši 2.360,-Kč. Pro Vaši rezervaci je důležitá úhrada do 2 dnů od zaslání přihlášky, (připsání na účtu). ČSOB, a.s., číslo účtu: 172 902 537/ 0300 Variabilní symbol: datum konání workshopu 18082018 Do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

  Storno podmínky:

  Potvrzená přihláška na příslušný workshop je oboustranně závazná a její zrušení podléhá obecným pravidlům stornovacích poplatků. Pakliže se workshopu nemůžete zúčastnit, jste povinni se z workshopu písemně odhlásit a uvolnit místo dalším zájemcům. V případě, že se písemně z workshopu neodhlásíte a workshopu se nezúčastníte, budou Vám taktéž účtovány stornovací poplatky. V případě, že nebude uhrazen doplatek ceny workshopu a současně se workshopu nezúčastníte, záloha celá propadá. Stornovací poplatky: Storno účasti minimálně 1 týden před termínem konání workshopu – stornopoplatek 50% ceny. Storno účasti méně než 2 dny před termínem konání workshopu – stornopoplatek 100% ceny. Stornopoplatkům se můžete vyhnout v případě, že za sebe najdete náhradníka, který se kurzu zúčastní. Účastník svým podpisem stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými podmínkami účasti na kurzu.

  Potvrzení přihlášky

  Tímto potvrzuji svou účast na workshopu jógy (připsáním úhrady Vám bude rezervováno místo)