Інформаційна Довідка Кандидата
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
1. Повідомлення. Обов"язково для прочитання!
1. Імміграційний комітет Провінційної Ради Конгресу Українців Канади (Манітоба), надалі - Імміграційний комітет, розгляне надану інформацію на можливість подання Вас як Кандидата для отримання запрошення на Ознайомчий візит (Exploratory Visit) до провінції Манітоба за програмою Manitoba Provincial Nominee Program (MPNP), а саме за напрямом програми Manitoba Express Entry Pathway.
2. Звертаємо Вашу увагу, що Імміграційний комітет не надає отримані дані іншим організаціям та особам за винятком працівників провінційної програми MPNP та згідно законодавства Канади. Дані (за винятком персональної інформації) отримані в аплікаціях можуть бути використані для наукових досліджень та статей.
3. Імміграційний комітет не впливає на отримання позитивної відповіді від MPNP, не повідомляє про стан розгляду Вашого звернення, не надає консультацій щодо отримання візи та імміграції до Канади, та не здійснює жодних інших дій, пов"язаних з рішенням щодо отриманням номінації чи імміграцією Кандидата (Апліканта).
4. Заповнення даної Інформаційної Довідки є добровільною дією Кандидата (Апліканта) та не накладає жодних зобов"язань та відповідальності на Імміграційний комітет.
5. Відповідь на запитання повинна бути надана виключно аплікантом персонально та українською мовою, якщо інше не зазначено у питанні. Звертаємо Вашу увагу на обсяг, який додатково вказується для відповідей у секції #7 "Чому Манітоба?". Використання інформації з аплікацій інших аплікантів забороняється.
6. Перед заповненням даної анкети, будь ласка, переконайтесь, що ви на 100% відповідаєте усім вимогам імміграційної програми провінції:
*** Express Entry - Six selection factors – Federal Skilled Worker Program (Express Entry) https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/express-entry/eligibility/federal-skilled-workers/six-selection-factors-federal-skilled-workers.html
*** Manitoba Express Entry Pathway http://www.immigratemanitoba.com/immigrate-to-manitoba/mpnp-renewal/renewed-swo/#1
*** Determine Your Eligibility – Skilled Workers Overseas (Manitoba Invitation): http://www.immigratemanitoba.com/immigrate-to-manitoba/swo/swo-eligibility/

Якщо ви НЕ ВІДПОВІДАЄТЕ УСІМ УМОВАМ ПРОГРАМИ ТА НАПРЯМУ MANITOBA EXPRESS ENTRY PATHWAY, ваша анкета НЕ БУДЕ надана на розгляд працівникам MPNP.
7. За результатами розгляду наданої інформації Імміграційний комітет може запропонувати Кандидату пройти коротке інтерв"ю щодо уточнення деталей. Інтерв"ю проводиться за допомогою аплікації Skype українською та англійською мовами.
8. Комітет залишає за собою право не пояснювати причини, чому та чи інша аплікація була відібрана чи не відібрана для запрошення на візит. Комітет розглядає усі аплікації, однак контакт здійснюється тільки з обраними аплікантами.
9. Заповнюючи цю аплікацію, Аплікант зобов"язується надати достовірну інформацію, усвідомлюючи, що розбіжності у поданій інформації можуть бути причиною затримки розгляду чи відмовою в аплікації.
10. Звертаємо Вашу увагу, що мета цього проекту - підсилити українську громаду провінції Манітоба. Перевага буде надана аплікантам, які наведуть приклади своєї активної громадянської позиції, підтримки волонтерством місцевих громад, благодійних організацій, соціальних проектів тощо.
11. Розгляд аплікації здійснюється волонтерами Комітету БЕЗКОШТОВНО. Запрошення на візит надається БЕЗКОШТОВНО безпосередньо Головою Комітету за погодженням MPNP - Manitoba Provincial Nominee Program.
12. Оскільки Комітет не працює з жодними посередниками чи будь-якими третіми особами, просимо повідомляти на immigration@uccmanitoba.ca про будь-які випадки, коли апліканту пропонують отримати запрошення на візит за винагороду. Якщо аплікант приховав інформацію про залучення будь-якого посередника, Комітет залишає за собою право відкликати підтримку на будь-якому етапі імміграції такого апліканта. Комітет не несе відповідальності за дії третіх осіб та НЕ ПРИЙМАЄ аплікації через третіх осіб (різних імміграційних посередників).  Комітет не працює з аплікантами, які скористались послугами будь-яких посередників.

13. Вимоги до Кандидатів на Ознайомчий візит (http://www.immigratemanitoba.com/immigrate-to-manitoba/swo/swo-eligibility/):
- Активний профіль у системі Express Entry Manitoba Express Entry Pathway http://www.immigratemanitoba.com/immigrate-to-manitoba/mpnp-renewal/renewed-swo/#1
- Вік 21-45 років
- Відсутній тісний зв"язок з іншими провінціями
- Рівень знань англійської мови IELTS 6.0 за кожний модуль, підтверджений дійсним сертифікатом.  
- Мінімум 1 рік закінченої післяшкільної освіти, підтвердженої дипломом, сертифікатом або ступенем.
- За останні 5 років аплікант повинен мати 2 роки повної занятості за професією, яка є в списку Manitoba In-Demand Occupation http://www.immigratemanitoba.com/immigrate-to-manitoba/in-demand-occupations/. Аплікант повинен продемонструвати, що його досвід та професія відповідає вимогам ринку праці Манітоби, та він має план майбутнього працевлаштування (навіть якщо це вимагає ліцензування).
- Аплікант повинен мати щирий намір оселитись та проживати в провінції Манітоба як постійний резидент. Це повинно бути відображено в Settlement Plan (під час розгляду аплікації на номінацію).

14. Аплікант зобов"язується НЕ ПОШИРЮВАТИ заповнену аплікаційну форму та надані додаткові документи, включаючи використані шаблони, ні публічно, ні на індивідуальні запити будь-яких осіб, ні з метою "допомоги" іншим майбутнім візитерам. Аплікант зобов"язується не використовувати інформацію з аплікацій інших аплікантів, включаючи стиль та структуру документів. У випадку порушення цієї умови, Імміграційний комітет залишає право на безумовне відкликання підтримки апліканта на будь-якому етапі імміграції, контактуючи з MPNP та IRCC.

*** В окремих випадках Комітет може розглянути аплікантів за програмою MPNP Human Capital, якщо аплікант володіє визначальними навиками чи знаннями, критичними для проектів української громади Манітоби.

Для отримання вичерпної інформації щодо програм імміграції до Канади, зверніться до офіційних джерел:
Manitoba Immigration and Economic Opportunities | Immigrate to Manitoba, Canada http://www.immigratemanitoba.com/
Citizenship and Immigration Canada | Citoyenneté et Immigration Canada
http://www.cic.gc.ca/

Імміграційний комітет Провінційної Ради КУК (Манітоба)
http://www.uccmanitoba.ca
immigration@uccmanitoba.ca
Підтвердіть, що ви прочитали повідомлення вище *
Required
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy