Інформаційна Довідка Кандидата
Email address *
1. Повідомлення. Обов"язково для прочитання!
1. Імміграційний комітет Провінційної Ради Конгресу Українців Канади (Манітоба), надалі - Імміграційний комітет, розгляне надану інформацію на можливість подання Вас як Кандидата для отримання запрошення на Ознайомчий візит (Exploratory Visit) до провінції Манітоба за програмою Manitoba Provincial Nominee Program (MPNP).
2. Звертаємо Вашу увагу, що Імміграційний комітет не надає отримані дані іншим організаціям та особам за винятком працівників провінційної програми MPNP та згідно законодавства Канади.
3. Імміграційний комітет не впливає на отримання позитивної відповіді від MPNP, не повідомляє про стан розгляду Вашого звернення, не надає консультацій щодо отримання візи та імміграції до Канади, та не здійснює жодних інших дій, пов"язаних з рішенням щодо отриманням номінації чи імміграцією Кандидата (Апліканта).
4. Заповнення даної Інформаційної Довідки є добровільною дією Кандидата (Апліканта) та не накладає жодних зобов"язань та відповідальності на Імміграційний комітет.
5. Відповідь на запитання повинна бути надана українською мовою, якщо інше не зазначено у питанні. Звертаємо Вашу увагу на обсяг, який додатково вказується для відповідей у секції #7 "Чому Манітоба?".
6. Перед заповненням даної анкети, будь ласка, переконайтесь, що ви на 100% відповідаєте усім вимогам імміграційної програми провінції:
*** Manitoba Express Entry Pathway http://www.immigratemanitoba.com/immigrate-to-manitoba/mpnp-renewal/renewed-swo/#1
Якщо ви НЕ ВІДПОВІДАЄТЕ УСІМ УМОВАМ ПРОГРАМИ, ваша анкета НЕ МОЖЕ бути подана на розгляд працівникам MPNP.
7. За результатами розгляду наданої інформації Імміграційний комітет може запропонувати Кандидату пройти коротке інтерв"ю щодо уточнення деталей. Інтерв"ю проводиться за допомогою аплікації Skype українською та англійською мовами.
8. Комітет залишає за собою право не пояснювати причини, чому та чи інша аплікація була відібрана чи не відібрана для візиту.

Для отримання вичерпної інформації щодо програм імміграції до Канади, зверніться до офіційних джерел:
Manitoba Immigration and Economic Opportunities | Immigrate to Manitoba, Canada http://www.immigratemanitoba.com/
Citizenship and Immigration Canada | Citoyenneté et Immigration Canada
http://www.cic.gc.ca/

Імміграційний комітет Провінційної Ради КУК (Манітоба)
http://uccmb.ca
immigration@uccmb.ca

Підтвердіть, що ви прочитали повідомлення вище *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service