Eneagramos susitikimų temos
Pažymėkite Jus dominančias temas ir mes pranešime, kai bus numatyti joms skirti susitikimai.

Taip pat yra galimybė įsigyti 3-jų mėn dalyvio abonementą (žr. apačioje)
Email address *
MANIPULIACIJOS
Siekiant savų tikslų dažnai prireikia kitų žmonių pagalbos ar jų turimų resursų. Tiesmukas informavimas ko mums reikia, deja dažnai neduoda norimo rezultato, tad žmonės įsigudrino pasitelkti charizmą ar tam tikrą grasinimo formą. Kiekvienas eneatipas turi savo manipuliacijos stilių.
MEILĖS SANTYKIAI
Kiekvienas turime savitą supratimą apie meilę, skirtingus lūkesčius kitam žmogui ir santykiams. Dalykai, kurie mus žavi, ir kurie padeda gyventi kartu gali būti labai skirtingi. Kokie eneatipai labiausiai suderinami, kaip jie papildo vienas kitą, ką vertina ir ko gali išmokti?
STRESAS / KOMFORTAS (2-i dalys)
Ar esate pastebėję kaip gali pasikeisti žmogus streso sąlygomis, kai kurį laiką pažeidžiami ar nepatenkinami jo poreikiai. Kokių savybių jis netenka arba įgyja? O kaip mus veikia pilnas komfortas? Visa tai veikia mūsų fizinę ir psichologinę sveikatą, bei skatina pokyčius.
KOMUNIKACIJA
Su kaikuriais žmonėmis mes labai lengvai randame bendrą kalbą, galime pasitarti, panašiai sprendžiame iškylančius klausimus. Tačiau dažnu atveju nelabai suprantame tų, kurių reakcijos kitokios nei mūsų: kažkas per lėtas, kažkas per agresyvus, kažkas išvis padebesiais plaukioja.
KARJERA
Galime užsiimti tokia veikla, kuri labiausiai atitinka mūsų temperamentą, polinkį ir pomėgius, arba bandyti atitikti visuomenės standartus mokslo, karjeros klausimais. Kiekvienas galim būti geru autentišku vadovu, o pažinę darbuotojus, padėti jiems tapti labiau motyvuotais ir produktyviais.
TĖVYSTĖ
Norime savo vaikams paties geriausio, žinome kokias vertybes ir įgūdžius būtina suformuoti. Deja neretai mūsų taktika nepasiteisina, arba ne visai, arba ne kiekvienam vaikui. Dažniausia klaida yra auklėjimas atsižvelgiant į savo patirtį: ko negavau, ko gavau per daug ir neabejojimas savo teisumu.
AKLOSIOS DĖMĖS
Visos savybės, kurias mes pastebime kituose žmonėse vienaip ar kitaip atspindi mus pačius. Dalis jų labai mėgstamos, bet kaikurių nenorime, bandome slėpti ar net apsimesti, kad neturime. Kuo labiau stengiamės jas užmaskuoti, tuo ryškiau jos pradeda matytis kitiems.
VAIKYSTĖ
Smalsu kaip anksti galime atpažinti dominuojantį eneatipą, kokie buvome patys ir kokie yra mūsų vaikai. Atpažinimas ir net noras geriau pažinti vaiko vidinį pasaulį labai palengvina ne tik auklėjimą, bet ir pilnavertį asmenybės formavimąsi. Ne visos vaikiškos strategijos tebėra naudingos.
INSTINKTAI (2-i dalys)
Trys išgyvenimo instinktai: savisaugos, seksualinis ir socialinis. Ar žinote kuris Jūsų dominuojantis instinktas, o kuris snaudžiantis? Kaip tai įtakoja Jūsų mąstymą, elgesį ir pačią asmenybę? Vienas iš instiktų paprastai mažiausiai suderinamas su pačiu eneatipu ir suformuoja kontratipą.
PANAŠUMAI / SKIRTUMAI (2-i dalys)
Eneagrama žvelgia giliau žmogaus elgesio ar komunikacijos ir ieško tikrojo poreikio. Deja daugelis esame prisiėmę tiek svetimų tikslų, vertybių, įsitikinimų, kad net nebežinome kodėl vienaip ar kitaip elgiamės. Tad įvairių eneatipų elgesys gali būti panašus, bet jo priežastys skirtingos.
TRITIPAI
Nepriklausomai nuo to kuriam intelekto centrui priklauso mūsų eneatipas, mes visi naudojamės ir kūno, ir širdies, ir mąstymo intelektu. Taip, vienas jų dominuojantis, mums labiausiai įprastas. O kokią strategiją renkamės suabejoję saugumu, siekdami įsitvirtinti sociume ar aplinkoje?
SPARNAI (2-i dalys)
Kiekvienas žmogus turi gebėjimą būti lanksčiu ir prisitaikyti sociume. Dėl to kartais tenka “įpakuoti” savo poreikius į priimtinesnę kitiems žmonėms formą. Tuo atveju labai padeda požiūrio ir elgesio praplėtimas pasinaudojant kaimyninių eneatipų savybėmis taip pakeičiant savo asmenybę.
SVEIKATA
Dėl pačių įvairiausių priežaščių žmonės nusprendžia, kad yra nepakankami. Mums trūksta meilės, pagarbos, dėmesio, saugumo, pasitikėjimo. Tuomet ieškome kaip tai kompensuoti. Vieni tampa priklausomi nuo kvaišalų, kitų žmonių dėmesio, kiti atsiriboja nuo savęs ir gyvenimo.
TALENTAI
Amžina diskusija – talentingais gimstame ar tampame. Eneagramoje atsakymas vienareikšmis – visi gimstame su didžiuliu talentų rinkiniu. Jų yra pačių įvairiausių, kaip ir sričių, būdų juos išreikšti. Deja daugelis savo gebėjimų nesureikšmina, o kartais net nuvertina, taip pasmerkdami save. Sudėtinga, kai nevertini ar nesinaudoji turimais resursais.
ŽYMŪS ŽMONĖS IR PERSONAŽAI
Bandymai nustatyti žinomų žmonių eneatipus yra labiau mokomasis užsiėmimas. Tikrųjų motyvų mes deja nesužinosime, bet tam tikri mąstymo modeliai, vertybės, įsitikinimai vistik išryškėja. Tuo tarpu tikroviškai sukurti personažai, dažnai turi akivaizdų eneatipą.
SVEIKUMO LYGIAI (2-i dalys)
Kiekvienas eneatipas nors ir turėdamas savo bazinį poreikį, priklausomai nuo sveikumo (išsivystymo) lygio gali skirtingai jį išreikšti. Kuo stipriau žmogus jaučia deficitą, tuo labiau yra linkęs dėl jo stengtis, manipuliuoti, kovoti ir net kenkti sau bei kitiems.
ASMENINIS TOBULĖJIMAS
Universalūs dalykai aišku gali būti geri, jie gali tikti ir patikti, net kai kalbame apie savęs tobulinimą. Bet visgi mes visi labai skirtingi ir unikalūs. Vienam augimas yra savo veiksnumo didinimas, kitam jo mažinimas, kažkam būtina ugdyti kritiškesnį, o kaikam pozityvesnį požiūrį.
ASMENYBĖS DALYS
Žmogaus psichika sudėtingas dalykas. Iš vienos pusės mes norime atitikti aukštus moralės standartus, laikytis įsidiegtų vertybių, iš kitos pusės mūsų kūniški instinktai reikalauja duoti tai ką laikome smerktinais dalykais. Vidinis konfliktas vyksta priimant net kasdienius sprendimus.
TRAUKOS DĖSNIS
Bendraja prasme visi norime panašių dalykų: meilės, sveikatos, pinigų. O ko labiausiai trokšta kiekvienas eneatipas, kokiais būdais bando tai gauti? Verta pasigilinti kokį vidinį trūkumą kažko siekdami bandome kompensuoti ir įsitikinti ar tikrai savo svajones vejamės.
MĄSTYMAS IR ELGESYS
Jau ankstyvoje vaikystėje mes atrandame būdą kaip išlikti saugiais, stipriais, kaip patikti, kad gautumėm tai ko norim, ar išvengtumėm ko nenorim. Mūsų tipinis mąstymas apie tai kas svarbu skatina atitinkamai elgtis. Ilgainiu net nebematome kitų elgesio ar mąstymo variantų.
DALYVIO ABONEMENTAS
Eneagramos online susitikimai planuojami visus 2021 metus, du kartus per mėnesį.

Dažniausiai jie vyks 1-ą ir 3-ią mėnesio antradienį, 19.00-21.30 val.*
*(Galimi pakeitimai, apie kuriuos būsite informuoti iš anksto).

Abonemento trukmė 3 mėn, kaina 40 Eur.
DUOMENYS APMOKĖJIMUI
A.s. LT827300010030831291 REDA SLAVINSKAITĖ 40 Eur. Arba nuoroda https://ib.swedbank.lt/pay?id=turlrlcddd8a
PASTABOS
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy