Závazná objednávka kurzu
Po vyplnění formuláře vám přijde na mail kopie této objednávky jako potvrzení registrace. Své místo si rezervujete uhrazením zálohy 1000 Kč (relaxační masáž 750 Kč) za každý vybraný kurz (lze uhradit i celou částku najednou) a doplatek nejpozději 7 dní před kurzem. Prosím vyčkejte na mail ode mne, ve kterém Vám zašlu zálohovou fakturu na kurz.

Pokud se na kurz přihlásíte a z nějakého důvodu se rozhodnete ho nezúčastnit, prosím co nejdříve o informaci. Předpokládám, že zmáčknutím tlačítka odeslat máte o kurz zájem a hodláte přijet :D.

Storno podmínky: Při odhlášení z kurzu min 30 dní předem vám vrátím celou sumu zpět, při odhlášení min 7 dní předem si naúčtuji administrativní storno poplatek ve výši zálohy 1000 Kč (750 Kč), při odhlášení méně než 7 dní si naúčtuji storno poplatek ve výši 50% kurzovného.
Email address *
Platbu zašlete na účet 2201688971/2010
Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a kurz (stačí číslo nebo více čísel), na který se hlásíte. Prosím vyčkejte na podklady k platbě. Reaguji během 1-2 dní.

Lze platit také v eurech, podklady pro platbu vám zašlu individuálně.
Kurz *
Required
V případě předběžného zájmu o kurz v roce 2021, uveďte preferované místo konání kurzu
Clear selection
Jméno účastníka *
Fakturační údaje (jméno, adresa!!!, IČ ) *
Jsem z
Clear selection
Telefon *
Poznámka (zde můžete sdělit, cokoliv potřebujete)
Důležité!
Pro zasílání informací ke kurzu využívám emailingový nástroj, který ale směřuje doručenou poštu do hromadných nebo komerčních sdělení. Pokud si chcete být jistí, že vám dorazí všechny informace, tak si prosím uložte emailovou adresu kurzy@lavendu.cz a vendula@lavendu.cz do svého adresáře, aby vám maily chodily přímo, a prosím pravidelně kontrolujte i komerční emaily a spam.

Abych vám mohla vyfakturovat kurz a komunikovat s vámi, tak zpracovávám (já PharmDr. Vendula Martinková, Hrachovec 250, 75701 Valašské Meziříčí, IČ 03310591) vaše osobní údaje dle zásad ochrany osobních údajů, které naleznete zde https://lavendu.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/

Chcete-li ode mne dostávat informace a novinky z oboru nad rámec komunikace ohledně tohoto kurzu, tak prosím potvrďte svůj zájem
Souhlas se zasíláním novinek z oboru a informací o pořádaných akcích *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy