Socialinė įtrauktis
Esi jaunas žmogus? Turi savo nuomonę apie visuomenės procesus ir jauną žmogų Lietuvoje? Pareikšk ją šioje trumpoje apklausoje ir padėk formuoti Europos jaunimo politiką.

Ši konsultacija vyksta pagal Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujančių valstybių išsikeltą jaunimo politikos prioritetą. Pirmininkavimo metu kiekviena šalis sukuria prioritetų sąrašą – įvardija tikslus, kurių kryptingai sieks visus pusę metų. Toks procesas vyksta visais klausimais, kuriuos sprendžia Europos Sąjunga. Jaunimo politika – ne išimtis. Šioje srityje šalys taip pat apsibrėžia, kokio pokyčio sieks.

Šių metų pirmąjį pusmetį ES Tarybai pirmininkauja Airija, kurią liepos 1 d. pakeis Lietuva (!). Airiai sieka išsiaiškinti, kaip jauni žmonės supranta socialinę atskirtį, ar tai gresia jaunam žmogui.

Norint sužinoti kuo didesnės dalies jaunų žmonių nuomonę buvo sukurta struktūrinio dialogo sistema tarp Europos Komisijos, valstybių narių ir jaunimo (14-29 metų) bei jaunimo organizacijų, kuri užtikrina nuoseklias ir įvairiapuses konsultacijas su jaunimu.

Siekiant pokyčių jaunimo politikos klausimais, klausiame tavo poreikių ir požiūrio į šio pusmečio temą. Kviečiame užpildyti klausimyną ir dalyvauti konsultacijoje, taip prisidedant prie Europos Sąjungos jaunimo politikos formavimo.


Ádh mór oraibh!*

*(air.) Sėkmės!

Ar, tavo manymu, Lietuvoje egzistuoja socialinė atskirtis? *
Kaip tu supranti, kas yra socialinė įtrauktis? (Pažymėk tris pagrindinius punktus) *
Required
Kaip manai, ar jaunų žmonių gyvenime egzistuoja etapai, kai grėsmė patekti į socialinę atskirtį yra didžiausia? *
Pažymėk tris jaunų žmonių grupes, kurioms, tavo manymu, Lietuvoje gresia didžiausia socialinės atskirties rizika? *
Required
Kas trukdo jiems tapti visaverčiais visuomenės dalyviais? (Pažymėk tris pagrindines priežastis) *
Required
Kokias socialinės įtraukties priemones žinai/esi jose dalyvavęs? *
Required
Jeigu dalyvauji ar esi dalyvavęs jaunimo organizacijų ar grupių veikloje, inicijavęs ir įgyvendinęs jaunimo projektus, kokių įgūdžių bei patirties tau suteikė ši veikla?
Your answer
Kaip jaunų žmonių dalyvavimas jaunimo organizacijų veikloje, užsiėmimų, veiklų jaunimo klubuose ar centruose lankymas prisideda prie jaunų žmonių tobulėjimo ir gerovės (socialinės, ekonominės, kultūrinės ir pan.) kūrimo bei socialinės įtraukties?
Your answer
Ar priklausai nevyriausybinei jaunimo organizacijai? *
Tavo amžius: *
Tavo lytis: *
Šiuo metu tu: *
Tavo gyvenamoji vieta: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service