Free Week / Adult (16+, 21+, 30+ lat)
Dzień dobry,

W dniach 24-29 lutego w East Side Dance Academy odbywa się FREE WEEK!

Zapraszamy każdego kto miałby ochotę Nas poznać oraz sprawdzić jakie możliwości i atmosferę niosą za sobą nasze zajęcia. Przez cały tydzień czeka na Was pełen wachlarz zajęć, z których możecie skorzystać bezpłatnie i sprawdzić czy spełniają wasze oczekiwania. Z roku na rok jest Nas coraz więcej, z czego bardzo się cieszymy i dziękujemy Wam za zaufanie.

Do udziału we Free Week zapraszamy szczególnie osoby, które nigdy nie miały okazji skorzystać z zajęć w ESDA - te osoby będą miały pierwszeństwo w uczestnictwie w zajęciach. Zapraszamy również osoby, które chodzą do nas regularnie, ale chcą zobaczyć jak wyglądają zajęcia w innych grupach.

W grupach, w których zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w ramach Free Week darmowo można wziąć udział w jednym treningu z tych dwóch dni.

Po zgłoszeniu w formularzu, jedyne co musisz zrobić to przyjść 15 minut przed rozpoczęciem zajęć i zgłosić na recepcję swoją obecność.

Do zobaczenia na sali tanecznej !
Grafik zajęć 16+
Grafik zajęć 21+ 30+
Imię i nazwisko
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Adres e-mail
Your answer
Wybieram zajęcia:
W ESDA:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i zgadzam się z Polityką Prywatności ESDA (https://bit.ly/2NZdzgJ) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy