Wstępne zapotrzebowanie na węgiel, dystrybuowany zgodnie z zapisami projektu ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe
Formularze będą ujmowane w informacjach przekazanych do Wojewody Świętokrzyskiego w odpowiedzi na jego cykliczne zapytania.
Sign in to Google to save your progress. Learn more

Imię i Nazwisko

*

Adres zamieszkania

*
Telefon
*

Adres Email

Uprawniony do dodatku węglowego?

*
Rodzaj opału
*
Required
Ilość
Informacja RODO

Wysyłając lub składając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu analizy zapotrzebowania na węgiel w ramach rządowego programu o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe.

Realizując obowiązek informacyjny, określony w art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Chęciny z siedzibą w Chęcinach Pl. 2 Czerwca 4, kod pocztowy: 26-060, adres e-mail: gmina@checiny.pl, tel. 41 31 51 006.
2. W sprawach związanych z ochroną swoich danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iodo@checiny.pl, tel. 41 31 53 117.
Szczegółowe informacje o prawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w tej sprawie znajdują się na stronie internetowej administratora, w zakładce: Ochrona Danych Osobowych.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy