Seminārs uzņēmējiem "Kā padarīt darbu pie datora vieglāku, patīkamāku un veselībai mazāk kaitīgu (ERGONOMIKA)" (27.05.2021.)
Vai "padarīt darbu vieglāku, patīkamāku un veselībai mazāk kaitīgu" nozīmē slinkošanu?... Nebūt nē! Tas ir par strādāšanu, nenodarot sev pāri un padarot iespējami daudz īsākā laikā, tātad – efektīvi. Bieži vien tipiskais nogurums, galvas sāpes, muguras sāpes un citas veselības problēmas rodas tieši tāpēc, ka netiek domāts par pareizu darba vietas iekārtojumu. Seminārs būs par to, kādā pozā veselīgāk pavadīt darba stundas, ko un kā plānot un darīt, lai portatīvās ierīces būtu mūsu draugs un sadarbības partneris, nevis “kaitnieks”.

UZMANĪBU! PIESAKOTIES SEMINĀRAM, JŪS PIEKRĪTAT SAVU BILŽU UN VĀRDU PUBLICĒŠANAI PROJEKTA ATSKAIŠU VAJADZĪBĀM PROJEKTA IEVIESĒJA MĀJAS LAPĀ UN SOCIĀLAJOS TĪKLOS! Paldies par sapratni!

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”. Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007 ;Semināru cikls “Digitalizācija un viedās tehnoloģijas palīgs mazajam un vidējam lauku uzņēmējam”
Email *
Vārds *
Uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums *
Telefona numurs *
Pārstāvētā partnerība *
Komentārs: ko vēlos saprast / uzzināt šajā seminārā: *
Lai Jūsu ikdienu padarītu racionālāku un vieglāku, kādus ar jaunajām tehnoloģijām saistītus jautājumus/tēmas gribētu, lai apskatām nākamajos semināros un aktualizējam turpmāko gadu plānā (Stratēģijā)?
Lai mazo un vidējo lauku uzņēmēja ikdienu padarītu racionālāku un vieglāku, par kādiem ar jaunajām tehnoloģijām saistītiem uzlabojumiem savā uzņēmumā Jūs pats varētu pastāstīt vai ieteikt kādu uzņēmēju?
Es piekrītu manu datu apstrādei, kas tiks izmantoti pasākuma organizatoriskām vajadzībām. PASĀKUMA LAIKĀ IESPĒJAMA FOTOGRAFĒŠANA, AUDIO UN VIDEO IERAKSTU VEIKŠANA ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs, drukātajos materiālos - projekta atskaišu vajadzībām. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy