Nëse ke dëshirë të filluar një grup të vogel, aty ku ndodhesh, kontaktoni me ne.
Ka disa menyra per te filluar grup te vogel, dhe ne duam ta bejme sa me te lehte per ty kete gje.
Emër/Mbiemër: *
Vendi ku jeton: *
Email: *
Numër cel:
Koment:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service