Zgłoszenie zainteresowania uczestnictwem w budowie lokalnej sieci światłowodowej Wiosenna oraz podłączeniem do sieci Internet
Drodzy sąsiedzi, ankieta ta ma na celu sprawdzenie Waszego rzeczywistego zainteresowania podłączeniem do Internetu w technologii światłowodowej. Mówimy o bardzo wysokiej jakości łączu w żadnym wypadku nieporównywalnym z technologią oferowaną przez sieci komórkowe dającą również możliwość rozbudowy w przyszłości.

Całe przedsięwzięcie zakłada wspólną budowę lokalnych przyłączy i węzłów w studzienkach zlokalizowanych w kilku wybranych punktach. Dokładny projekt oraz kosztorys powstanie po ustaleniu docelowych punktów instalacji zakończeń. Zakładam finansowanie inwestycji na zasadzie podziału kosztów. Inwestycja wymaga zakupu materiałów takich jak studzienki, kable, rury instalacyjne, przełącznice itp. Druga część kosztu, potencjalnie wyższa to koszt pracy czyli tak naprawdę głównie roboty ziemne. W tym wypadku im większe zaangażowanie nas samych tym koszty będą niższe.

Tak wybudowana przez nas sieć lokalna wymaga podłączenia do sieci Internet za pomocą łącza od dostawcy hurtowego. Tutaj miałem już wcześniej ofertę ale ją odrzuciłem z powodu wejścia z tematem firmy JMDI i brakiem zainteresowania moją propozycją z Waszej strony. Obecnie czekam na aktualizację oferty. Koszt łącza to koszt miesięczny również do podziału co miesiąc przez okres objęty umową. Mogę wystawiać faktury za usługę dostępu do Internetu.

Myślę, że koszty początkowe nie powinny przekroczyć 500-1000 zł a miesięczne 100 zł ale wszystko zależy od ilości zainteresowanych oraz odległości między domami. Ogólnie - im nas więcej i gęściej tym taniej :)

Wyniki ankiety widoczne są tylko dla mnie, nie ma możliwości podglądu przez innych wypełniających a nawiązując do ochrony danych osobowych informuję, że nie będę ich w żaden sposób udostępniał i wykorzystywał inaczej niż tylko do orientacji w temacie i do kontaktu z zainteresowanymi.

Proszę Was również o przesłanie linka do ankiety do potencjalnie zainteresowanych którzy nie mają konta na fb

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt pod tel. (+48) 666 22 00 22 (Jacek)
Chętnie wyjaśnię wszystkie wątpliwości

Sign in to Google to save your progress. Learn more
*
Required
Dane kontaktowe
Imię i Nazwisko *
Adres instalacji *
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy
Szybkość transmisji danych
Preferowana szybkość download / upload (propozycja) *
Inne
Twoje uwagi, dodatkowe informacje lub sugestie
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Marzeda.PL.