Orientavimasis automobiliu be GPS.
LKA KK organizuoja orientavimosi nežinomoje ir neapgyvendintoje vietovėje automobilių be vietos nustatymo sistemos (GPS)
Tikslas - suteikti žinias ir išmokyti orentavimosi neapgyvendintoje vietovėje įgūdžių važiuojant automobiliu, kad dalyvis, mokėtų ir gebėtų naudotis paprastomis orentavimosi priemonėmis (ne GPS ar kitomis šiuolaikinėmis, priklausomomis technologijomis), šviesiu ir tamsiu paros laiku.
Vieta: Pabradės poligonas
Data: 2019-05-25/26
Laikas: 0900 val.
Susidomėjau ir noriu dalyvauti *
Siusipažinau su LKA KK forume pateikta kurso programą www.lkakeliautojai.lt ir http://forum.lkakeliautojai.lt/viewtopic.php?f=2&t=2275
Pageidaujama kurso data *
LKA KK forume esu registruotas vardu : *
Nurodote savo regsitravimosi vardą LKA KK forume. Pvz.: Rolandas. Jei pildote už savo šeimos narius, nurodote savo registracijos vardą forumę. Jei esate neregistruota LKA KK forume parašykite - Neregistruota
Supratau, kad ši anketa pildoma vienam ekipažui *
Vairuotojo vardas *
Rašoma lietuvių kalba Pvz.: Arūnas. Rašomi tikri duomenys. Pagal juos bus išrašomi kurso baigimo pažymėjimai
Vairuotojo pavardė *
Rašoma lietuvių kalba Pvz.: Žiogelis. Pavardė nebus skelbiama viešai
Šturmano vardas
Rašoma lietuvių kalba Pvz.: Arūnas. Rašomi tikri duomenys. Pagal juos bus išrašomi kurso baigimo pažymėjimai
Šturmano pavardė
Rašoma lietuvių kalba Pvz.: Žiogelis. Pavardė nebus skelbiama viešai
Auto valstybinis numeris *
Mūsų ekipaže dalyvaus *
Nurodote kiek atvyks dalyvių dalyvauti Jūsų ekipaže
Telefono numeris *
Nurodote vairuotojo ir šturmano telefono numerius su tarptautiniu kodu pvz.: +370 869 849205. Telefonas nebus skelbiamas viešai.
Mano el.paštas yra: *
Atsakomybė I : *
Aš suprantu, kad organizatoriai skiria savo laiką bei lėšas kursams organizuoti, taip pat suprantu, kad, jei užsiregistravus bei sumokėjus pinigus nebegalėsiu dalyvauti kursuose, tai bus gražinama tik dalis lėšų.
Atsakomybė II *
Prisiimu visišką materialinę atsakomybę kursų metu man patikėtą įrangą, inventorių. Jį pametus, sugadinus, sulaužius įsipareigoju pilnai atlyginti nuostolius.
Atsakomybė III :
Prisiimu visišką atsakomybę už su manimi vykstančius nepilnamečius vaikus ir jų veiksmus kursų metu.
Clear selection
Atsakomybė IV :
Supratu ir žinau, kad oganizatorius neprisiima atsakomybės apdrausti dalyvius nuo visų galimų draudimo rizikų. Esant poreikiui dalyviai draudimą tvarkosi savarankiškai.
Clear selection
Sumokėsiu pinigus - 50€, *
Pinigai sumokami likus 15 d. iki kurso pradžios. Suprantu, kad tik sumokėjus pinigus iki nustatyto laiko esu įtraukiams į vykstančiųjų sąrašą, nesumokėjus - išbraukiamas be atskiro įspėjimo. Yra žinoma ir suprantama, kad nesant galimybės dalyvauti išvykoje, vietoje savęs galių siūlyti kitą asmenį. Pinigai sumokami pavedimu per banką. Sumokėjus pavedimu informuosiu papildomai per LKA KK forumą arba el. paštu: lkakeliautojai@gmail.com . Mokėjio rekvizitai skelbiami LKA KK forume arba http://www.lkakeliautojai.lt/kontaktai
Sutinku, kad mano padarytos nuotraukos ir nuotraukos su manimi šiame renginyje gali būti panaudotos LKA Keliautojų klubo svetainėje ir FB profilyje *
Papildomos pastabos ar pageidavimai
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy