ExCEL Abroad 2019-20. Priimančios Šeimos Anketa
Apie ExCEL Abroad
ExCEL Abroad yra abipusis Kultūros, Švietimo ir Lyderystės Mainų (ExCEL) pratęsimas. Pirma Amerikos vidurinių mokyklų moksleivių grupė dalyvavusi ExCEL Abroad programoje keliavo į Lietuvą 2015-2016 mokslo metams.

Programos dalyviai yra Jungtinių Valstijų „jaunimo ambasadoriai“. Formuodami ilgalaikius santykius su savo priimančiąja bendruomene, dalyviai skatina tarpusavio supratimą tarp JAV ir Lietuvos. Moksleiviai gyvena priimančioje šeimoje, mokosi vietos vidurinėse mokyklose ir dalyvauja įvairiose veiklose, kurios padeda pažinti Lietuvos žmones, kultūrą ir vertybes. Tokios veiklos gali būti organizuojamos priimančioje vidurinėje mokykloje, bendruomenės organizacijose, per nepriklausomus studijų projektus ir per bendruomeninę veiklą, į kurią įsitraukia ir programos dalyviai.

ExCEL Abroad yra įgyvendinama dėka dosnios Kazickų Šeimos Fondo paramos. ExCEL Abroad remiasi ExCEL programos sėkme, skirtos Lietuvos vidurinių mokyklų moksleiviams, kuri stiprina JAV-Lietuvos draugystės pamatus nuo 2010 metų.

Kodėl priimti?
Kasmet daugybė šeimų atveria savo namų duris naujam tarptautiniam „sūnui“ ar „dukrai“ ir praturtina savo gyvenimą.

Mūsų tarptautinių mainų moksleiviai yra išskirtiniai. Jie yra gabūs, motyvuoti vidurinių mokyklų moksleiviai, kurie atstovauja JAV ir kurie varžėsi, kad atvyktų į Lietuvą ir tiesiogiai patirtų lietuviškas vertybes ir kultūrą. Šie moksleiviai, kurie yra pradedantieji lyderiai savo bendruomenėse, trokšta pasidalinti namais su Lietuvos priimančia šeima ir vienerius mokslo metus lankyti vidurinę mokyklą. Mūsų priimami sūnūs ir dukros ruošiasi tapti valstybės vadovais, tyrėjais, ne pelno organizacijų lyderiais, žmogaus teisių advokatais ir daug daugiau.

Tapkite Lietuvos kultūros ir vertybių ambasadoriais atverdami savo namų duris tarptautinių mainų moksleiviui. Jūsų šeima verta viso pasaulio!

Jeigu Jūs ir Jūsų šeima nori dalyvauti šioje programoje, prašome užpildyti šią apklausą iki 12.08.2019 ir mes su Jumis susisieksime.
Informacija anglų kalba: http://www.americancouncils.org/programs/excel-abroad-program


Kilus klausimams rašykite: lithuania@americancouncils.eu arba skambinkite +37067720092

Exchanges for Culture, Education, and Leadership - ExCEL
Kazickas Family Foundation
American Councils for International Education
Asmens duomenų tvarkymo taisyklės
Atsižvelgiant į ES duomenų apsaugos reglamentą, norime Jus informuoti, kaip naudojame ir saugome Jūsų asmens duomenis.

Jei pildote šią paraišką, tai reiškia, kad norite dalyvauti ExCEL Abroad mainų priimančių šeimų atrankoje ir sutinkate, kad Jūsų pateikti duomenys būtų naudojami priimančių šeimų paraiškų vertinimo procese. Be to, leidžiate mums saugoti Jūsų asmens duomenis bei susisiekti su Jumis siekiant pateikti Jums pasiūlymus ir informuoti apie atrankos eigą.

American Councils gerbia Jūsų privatumą ir saugo bei tvarko Jūsų duomenis aukščiau nurodytu tikslu. Jūsų duomenys saugomi įmonės serveryje ir patalpose, ir trečiosios šalys negaus iformacijos apie Jus be Jūsų sutikimo.

Jūsų vardas, pavardė, el. pašto adresas ir kontaktinis telefonas bus saugomi komunikacijos tikslais tol, kol Jūs būsite tarpusavio komunikacijos pageidavusių asmenų sąraše. Maloniai prašome patvirtinti savo sutikimą dėl Jūsų nurodytų asmens duomenų saugojimo ir naudojimo.

*Sutikimą galite bet kada atšaukti kreipęsi į mus el. paštu lithuania@americancouncils.eu arba telefonu +370 677 200 92.

Jei sutinkate, pasirinkite [Sutinku]. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service