Ankieta Fundacji Wcześniak
Szanowni Państwo,

Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom podjęła się stworzenia Narodowego Spisu Wcześniaków. Do tego przedsięwzięcia niezbędna jest Państwa pomoc oraz udostępnienie danych potrzebnych do powstania jedynej i kompletnej bazy wcześniaków w Polsce.

Dzięki Państwa pomocy możliwe będzie stworzenie Narodowego Spisu Wcześniaków! Wiedząc, ile jest dzieci urodzonych przedwcześnie i znając naszą siłę, będziemy mogli prężniej i skuteczniej działać, powołując się na konkretne liczby. A Państwo będą mieli szansę zobaczyć, jak wiele innych rodzin jest w tej samej sytuacji.

Imię i nazwisko rodzica
Your answer
Adres email
Your answer
Numer telefonu (opcjonalnie)
Your answer
Miasto *
Your answer
Imię dziecka
Your answer
Tydzień ciąży, w którym urodziło się dziecko *
Your answer
Waga urodzeniowa dziecka *
Your answer
Wzrost dziecka przy urodzeniu *
Your answer
Rok urodzenia dziecka *
Your answer
Przyczyny przedwczesnego porodu *
Your answer
Szpital, w którym urodziło się dziecko *
Your answer
Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom, ul. Prymasa Augusta Hlonda 2a lok. 71, 02-972 Warszawa, dalej „Fundacja”.

Państwa dane będą przetwarzane w związku z realizacją celów statutowych Fundacji, oraz do celów statystycznych. Jeśli wyrażą Państwo dodatkowa zgodę, Państwa dane będą przetwarzane w celu marketingowym na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27.04.2016 r.

Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez okres 5 lat.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: tomasz.makaruk@wczesniak.pl lub listownie na adres Fundacja Wcześniak Rodzice Rodzicom ul. Prymasa Augusta Hlonda 2a lok. 71, 02-972 Warszawa. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie przez Państwa danych nie jest wymogiem ustawowym.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service