Ankieta Fundacji Wcześniak
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Szanowni Państwo,

Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom podjęła się stworzenia Narodowego Spisu Wcześniaków. Do tego przedsięwzięcia niezbędna jest Państwa pomoc oraz udostępnienie danych potrzebnych do powstania jedynej i kompletnej bazy wcześniaków w Polsce.

Dzięki Państwa pomocy możliwe będzie stworzenie Narodowego Spisu Wcześniaków! Wiedząc, ile jest dzieci urodzonych przedwcześnie i znając naszą siłę, będziemy mogli prężniej i skuteczniej działać, powołując się na konkretne liczby. A Państwo będą mieli szansę zobaczyć, jak wiele innych rodzin jest w tej samej sytuacji.

> Dane drugiego dziecka należy wypełnić na drugiej stronie ankiety. Jeśli w Państwa rodzinie urodził się jeden wcześniak, drugą stronę ankiety należy pominąć.
Imię i nazwisko rodzica
Adres e-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Miasto *
Imię dziecka
Tydzień ciąży, w którym urodziło się dziecko (zakończony tydzień)
*
Waga urodzeniowa dziecka *
Prosimy o wpisanie samej liczby
Wzrost dziecka przy urodzeniu *
Prosimy o wpisanie samej liczby
Rok urodzenia dziecka *
Przyczyny przedwczesnego porodu *
Szpital, w którym urodziło się dziecko *
Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom,
ul. Prymasa Augusta Hlonda 2a lok. 71, 02-972 Warszawa, dalej „Fundacja”.

Państwa dane będą przetwarzane w związku z realizacją celów statutowych Fundacji, oraz do celów statystycznych. Jeśli wyrażą Państwo dodatkowa zgodę, Państwa dane będą przetwarzane w celu marketingowym na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) z dnia 27.04.2016 r.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: iod@wczesniak.pl lub listownie na adres Fundacja Wcześniak Rodzice Rodzicom ul. Prymasa Augusta Hlonda 2a lok. 71, 02-972 Warszawa. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie przez Państwa danych nie jest wymogiem ustawowym. Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora zgodnie z okresami wskazanymi w informacji o przetwarzaniu danych osobowych: https://wczesniak.pl/rodo/ 

Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy