Eesti Õpilasesinduste Liidu XLIII üldkoosoleku registreerimine

Hea liikmeskooli esindaja!

Eesti Õpilasesinduste Liidu XLIII üldkoosolek toimub juba 17. oktoobril kolmes erinevas linnas: Tallinnas, Tartus ja Pärnus!
Seekordne üldkoosolek on eriliselt teistsugune - tavapärase kolme päeva asemel kestab üldkoosolek hoopiski ühe päeva ning üldkoosolekul on võimalik osaleda oma kodule lähimas linnas. Liikmeskoolide esindajaid on seega ees ootamas üks eriti tihe ja põnev päev täis ametlikke osi ja põnevaid tegevusi.

Sel korral on plaanis tutvustada nii 2020. aasta tegevuskava aruannet kui ka 2021. aasta tegevuskava. Samuti vaadatakse üle Õpilaste Sotsiaalsete Garantiide Kontseptsiooni täiendus, põhikirja muudatused ja 2021. aasta eelarve.

EÕEL-i põhikirja alusel on iga liikmeskool kohustatud saatma üldkoosolekule ühe esindaja. Juhul, kui Teie õpilasesindusest ei ole võimalik esindajal üldkoosolekul osaleda, olete EÕEL-i põhikirja järgi kohustatud volitama oma esindajaks mõne teise liikmeskooli õpilasesinduse esindaja. Volitustega aitab Teid liikmete valdkonna aktivist Marie Martinson (marie.martinson@opilasliit.ee).
PS! Kui osaled üldkoosolekul volitusega palume registreeruda alles pärast volituse saamist.

Üldkoosolekul kehtib liikmeskoolide esindajatele 10€ suurune osalustasu, mille eest tagame sooja lõuna ja loomulikult põneva programmi. Sel üldkoosolekul pole kahjuks keeruliste olude tõttu võimalik osaleda külalisena, seega osalevad AINULT delegaadid.

Osalustasu palume maksta arvega ning arve tasumise osas võtab Teiega peale registreerimist ühendust Õpilasliidu juhatuse esimees Kristin Pintson. Arveid on võimalik koostada nii juriidilisele kui ka eraisikule. Liikmeskoolide esindajatel soovitame osalustasu kompenseerimiseks pöörduda oma kooli poole.

Alla 18-aastased osalejad on kohustatud enne üldkoosolekut ära täitma lapsevanema nõusoleku. Täidetud loa palume digiallkirjastatult saata juhatuse esimehele Kristin Pintsonile (kristin.pintson@opilasliit.ee).

Küsimuste korral võite julgesti ühendust võtta XLIII üldkoosoleku peakorraldajatega:
Karolin Kask
karolin.kask@opilasliit.ee
+372 5306 2330

Stella Stepanov
stella.stepanov@opilasliit.ee
+372 5875 6263
Ees- ja perekonnanimi *
Vanus *
E-posti aadress *
Telefoninumber *
Kool, mida esindad
Juhul kui volitad mõnda kooli, siis siia pane volitatava kooli nimi.
Osalen üldkoosolekul *
Juhul kui Sind on valitud volitama kooli, siis siin maini ära kool, kus Sa päriselt käid
Millises linnas Sa üldkoosolekul osaled? *
Kui oled alaealine, siis vanema või eestkostja ees- ja perekonnanimi
Kui oled alaealine, siis vanema või eestkostja e-posti aadress
Kui oled alaealine, siis vanema või eestkostja telefoninumber
Kas Sul on erisoove toitumise osas?
Kas Sul on olemas nutitelefon või tahvelarvuti, millega saab internetiühenduse luua? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Eesti Õpilasesinduste Liit. Report Abuse