Registrace na NGO Market 2018
19. veletrh neziskových organizací
NGO Market 2018: Příběhy občanské společnosti
Kapacita výstavní plochy je naplněna. Pokud máte zájem o účast na NGO Marketu 2018, zapište se na čekací listinu a pokusíme se pro Vás najít dodatečné místo nebo nabídnout alternativní výstavní prostor na první galerii Fora Karlín.
Středa 11. dubna 2018
Forum Karlín, Pernerova 51, Praha 8
www.ngomarket.cz

Máte-li zájem zúčastnit se NGO Marketu 2018 jako vystavovatelé a prezentovat činnost své organizace formou výstavního stánku, vyplňte prosím tento formulář a vyzveme Vás k uhrazení faktury za objednané služby.

Máte-li zájem podívat se na NGO Market jako návštěvník, není nutné se registrovat. Vstup je zdarma.

Jste-li zástupce firemní nadace nebo partnerské organizace, registrujte se e-mailem na adrese ngomarket@forum2000.cz.
Loňský ročník veletrhu si můžete připomenout v krátkém videu:

Základní informace o vystavující organizaci
Oficiální název Vaší organizace *
Your answer
Název organizace pro NGO Market
Vyplňte jen v případě, že chcete, aby byla Vaše organizace uváděna v materiálech spjatých s NGO Marketem pod jiným než oficiálním názvem (např. pod názvem programu nebo projektu).
Your answer
Webová stránka *
Your answer
Ulice a číslo popisné *
Your answer
Město *
Your answer
PSČ *
Your answer
E-mail *
Na tuto adresu bude zaslán potvrzovací e-mail pro dokončení registrace. Prosíme o překontrolování správnosti Vaší e-mailové adresy.
Your answer
Telefon *
Your answer
Fakturační údaje
Sídlo organizace *
Your answer
IČO *
Your answer
DIČ
Your answer
Kontaktní osoba
Kontaktní osoba - Jméno a příjmení *
Your answer
Kontaktní osoba - Funkce *
Your answer
Kontaktní osoba - E-mail *
Your answer
Kontaktní osoba - Telefon *
Prosíme, uvádějte číslo mobilního telefonu, na kterém budete k dostižení před akcí i během akce.
Your answer
Činnost Vaší organizace
Oblast působnosti *
Tyto oblasti jsou použity pro lepší orientaci návštěvníků NGO Marketu. Proto Vás žádáme o zařazení Vaší organizace do sekce, která se nejvíce blíží předmětu Vaší činnosti.
Charakteristika hlavní činnosti a krátký popis organizace *
Max. 200 znaků včetně mezer. Text by měl být napsán ve 3. osobě, jako souvislý text bez odrážek. V případě nedodržení uvedených podmínek vám bude text zaslán k přepracování. Organizátoři NGO Marketu si vyhrazují právo redakčně upravit Váš text. (Vzorový text: "Sdružení se zabývá pracovní a sociální rehabilitací lidí, kteří onemocněli schizofrenií. Pracuje zejména s mladými, krátkodobě nemocnými klienty, které podporuje v úsilí začlenit se do běžného života.")
Your answer
Zvažujete pozvání Vašeho patrona na NGO Market?
Napište nám, prosím, jméno Vašeho patrona. Rádi Vám pomůžeme upozornit na jeho přítomnost na veletrhu.
Your answer
Cena účasti a organizace NGO Marketu
Výstavní stánek a prezentace Vaší organizace na veletrhu *
Kapacita výstavní plochy je již naplněna a výstavní stánky vyprodány. Pokud máte zájem o účast na NGO Marketu 2018, zapište se na čekací listinu a pokusíme se pro Vás najít dodatečné místo nebo nabídnout alternativní výstavní prostor na první galerii Fora Karlín. Více informací na webu NGO Marketu 2018 (https://www.forum2000.cz/ngo-market-2018-informace-pro-neziskovky-ngo-2018).
Required
Počet židlí, které chcete objednat (jednu židli dodáváme ke každému stánku standardně).
Jste schopni prezentovat aktivity Vaší organizace v angličtině?
Doplňkové služby
Máte zájem o některou z nových služeb, které prezentaci Vaší organizace zviditelní? Vyberte si z následující nabídky a bližší specifikaci služeb si vzájemně ujasníme po odeslání formuláře e-mailem.
Komunikace a Vaše další zviditelnění
Rádi bychom, aby se informace o Vaší účasti na NGO Marketu dostala k co největšímu počtu potenciálních návštěvníků. Máte možnost svou práci zachytit pomocí kratičkého videa (v délce max. 1 min), ve kterém přiblížíte silný příběh jediného konkrétního člověka, kterému právě Vaše činnost změnila život k lepšímu? Pokud ano, popište jeho obsah (stačí pár slovy) a pomůžeme Vám ho šířit a propagovat.
Your answer
Sociální sítě
Pokud je Vaše organizace aktivní v síti Facebook či Twitter, prosím uveďte zde adresu Vaší stránky. Rádi se s Vámi spojíme.
Your answer
Měli byste zájem o umístění roll-upu, banneru nebo větší prostorové prezentace (výstavy) na ochozech Fora Karlín? Popište nám svou představu a my se jí pokusíme v prostoru umístit.
Your answer
V rámci NGO Marketu tradičně pořádáme slosování cen pro návštěvníky. Chtěla by Vaše organizace věnovat do slosování nějaký předmět nebo službu?
Napište nám prosím, co byste mohli věnovat.
Your answer
Praktické ukázky Vaší práce v rámci doprovodného programu
Měli byste zájem představit veřejnosti, čím se v některém z Vašich projektů zabýváte? (Např. prostřednictvím přednášky, workshopu nebo projekce během doprovodného programu veletrhu v max. délce 50min.) Prosíme, uveďte Váš nápad.
Your answer
O jaké téma v rámci doprovodného programu byste měli největší zájem? *
Například různé druhy fundraisingu, práce s lidskými zdroji, školení na téma bezpečnostních hrozeb v éře informační války, komunikace s médii, účetnictví a daně neziskovek...
Your answer
Dobrovolnické centrum
Hledá Vaše neziskovka dobrovolníka? Níže specifikujte pozici, náplň práce, časovou náročnost a předpoklady pro tuto pozici. Rádi informace zprostředkujeme návštěvníkům-potenciální zájemcům Dobrovolnického centra na veletrhu.
Your answer
Byli byste ochotni po nějakou část dne zajistit program pro dětský koutek?
Pokud ano, napište, co nabízíte.
Your answer
Závěrem
Vaše poznámka pro organizátory
Zde prosím uveďte jakékoliv další požadavky nebo důležité informace (vozíček, asistenční pes apod.).
Your answer
Prohlášení organizace *
(1) Prohlašujeme, že naše organizace nevyvíjí činnost, jejímž cílem je omezovat osobní, politická nebo jiná práva občanů pro jejich národnost, pohlaví, rasu, původ, politické nebo jiné smýšlení, náboženské vyznání a sociální postavení, rozněcovat nenávist a nesnášenlivost z těchto důvodů, podporovat násilí, anebo jinak porušovat jakékoliv právní, morální a etické normy. (2) Mezi hlavní priority organizace patří transparentnost a profesionalita při vykonávání veřejně prospěšné činnosti. (3) Jsme si vědomi, že reprezentujeme celý neziskový sektor, a zavazujeme se, že u stánku organizace zůstane zodpovědná osoba po celou dobu akce. (4) Osoba, která vyplňuje tento formulář, je zástupcem organizace a je její povinností upozornit na toto prohlášení a jeho obsah své kolegy, kteří budou na veletrhu naši organizaci reprezentovat. Organizátor akce si vyhrazuje právo v kterémkoliv bodě registraci zrušit či pozastavit.
Required
Chcete dostávat informace o aktivitách Nadace Forum 2000, která NGO Market tradičně pořádá? *
Upozornění *
Vyplněním údajů v tomto formuláři prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů pro potřeby Nadace Forum 2000 se sídlem 119 08 Praha 1 - Hrad. Poskytnuté osobní údaje nebudou zpřístupněny třetím osobám v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Zájemce si je vědom svých práv dle § 12 a 21 zákona o ochraně osobních údajů, zejména má právo kdykoli požádat o vymazání údajů z databáze registračního systému zasláním požadavku na e-mailovou adresu ngomarket@forum2000.cz.
Required
Překontrolujte si prosím všechny uvedené údaje a následně potvrďte jejich správnost a pravdivost pro dokončení registrace. *
Potvrzuji správnost a pravdivost všech výše uvedených údajů a závazně přihlašuji naši organizaci na NGO Market 2018.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service