Spotkanie informacyjne dla potencjalnych Beneficjentów działania 10.2 Inwestycje wynikające z Lokalnych Planów Rewitalizacji w ramach RPO WO 2014-2020, Brzeg, 21.03.2017 r.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

W przypadku zaistnienia szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt z LPI w Brzegu pod numerem telefonu: 77/ 444 17 78, 77 444 12 02 lub pod adresem poczty elektronicznej: lpi.brzeg@opolskie.pl w celu ustalenia dogodnej formy konsultacji.
Spotkanie odbywa się w budynku przy ul. Wyszyńskiego 23 w Brzegu wyposażonym w windę.

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Czy ma Pan/Pani potrzebę poruszenia któregoś z zagadnień szerzej? Jeśli tak, proszę je podać.
Your answer
Spotkanie skierowane jest do potencjalnych benficjentów działania 10.2 RPO WO 2014-2020 *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jedn.: Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (LPI) w Brzegu funkcjonujący w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego oraz instytucje nadzorujące i kontrolujące działalność LPI w Brzegu, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na przedmiotowe spotkanie, a także na potrzeby prowadzenia dokumentacji i sprawozdawczości oraz przeprowadzania kontroli i certyfikacji LPI w Brzegu. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją ww. celów jest Województwo Opolskie. Oświadczam, iż jestem świadomy/a, że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms